Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Kenyér Bogártól hogyan szabadu...

Kenyér Bogártól hogyan szabadulhatok meg?

Figyelt kérdés
Egy hete megtaláltam e búvóhelyüket. Mindent ki pakoltam és mindent ki dobtam (tényleg) amiből vettem újat pedig el zártam. Ez ugye egy hete volt.. mèg mindig repkednek immár a fürdőszobába is és a dolgozó szobába is. Nincs erre valami szer Bogár ellen?
2020. febr. 4. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak úgy tudod kiirtani őket, ha megfosztod őket a tápláléktól. Tudni kell, hogy a papírcsomagolást és a fát is gond nélkül átrágják, és nem csak kenyeret esznek. Tárolj minden élelmiszert zárt üveg vagy fém tárolóban. Ha ez megvan, takaríts újból. Idő lesz, mire éhenhalnak és nem szaporodnak tovább. A kenyérféléket tartalmazó szekrényt, fiókokat annyira alaposan kell kitakarítani, hogy a repedések közül is ki kell piszkálni a morzsamaradékokat! Esetleg a folyamat gyorsítása céljából rovarirtó végeket érdemes megkérdezni, lehet hogy elgázosítással megölhető a meglévő populáció.
2020. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mindent kidobtam és ki takaritottam 5-7 nap után el tűntek!
2020. febr. 19. 02:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!