Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogy szabadulhatok meg az érzelmi függőségtől?

Gyakran változik a hangulatom és már nem vagyok olyan, mint régen. Ebben közre játszik egy személy természetesen és olyan szituáció előtt állok, amitől eléggé tartok és sosem kerültem még ilyen helyzetbe. Múltkor a netem olvastam erről a függősségről és stimmelt minden. Azt érzem, hogy már nem találom a régi önmagam..

Keress kérdéseket hasonló témákban: érzelem, függőség

jún. 12. 16:06  Privát üzenet  

A válasz
Legegyszerűbb ha kiiktatod a személyt magát, lehet h nehéz, de ez a legegyszerűbb, és kösd le magad vmi tevékenységgel.

# 1/1Időpont tegnapelőtt 22:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan szabaduljak meg a számítógép-függőségtől?
Nagyon, és szinte állandóan izzadnak az ujjbegyeim. Mitől lehet, vagy hogy szabadulhatok tőle?
Ha elkaptam valami baktériumot, amitől hasmenésem van, hogyan szabadulhatok meg tőle gyorsabban?
Bőrprobléma. Testem egyes részein (főleg karomon) sok apró, piros pattanásszerűség van, mik ezek és hogy szabadulhatok meg tőlük?
Hogyan tudok megszabadulni a függőségtől?!
Herpesz kérdés. Már besebesedett. Hogyan szabadulhatok meg tőle a lehető leggyorsabban?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!