Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Csak én utálom mindennél...

Csak én utálom mindennél jobban a pókokat?

Figyelt kérdés
2020. máj. 23. 16:33
 1/5 anonim válasza:
100%
Igen, csak neked van ilyen különleges fóbiád.
2020. máj. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én sem szeretem. Sőt utálom csak ne lássam
2020. máj. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szúnyogok engem jobban bosszantanak, a pókoktól itt Magyarországon nem kell félni. Persze biztos van amelyik csíp, meg behozottak is lehetnek szabadon, de amiket fogtam gyerekként egy sem csípett meg.
2020. máj. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mühl Márta válasza:
Én szeretem a pókokat. Ha találok a lakásban, egy papírral felveszem és kiteszem az ablakon.
2020. máj. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kincsesne ***** válasza:

Tudok olyat, "aki" nemcsak utálhatja, de okkal FÉLHET is a pókoktól, mert ha a hálójukba kerül, kiszívják a "vérét", vagyis MEGÖLIK.

A LEGYEK irtója a pók.

Úgy sejtem, a kisebb repülők a pókokat nem érdeklik, a nagyobbak pedig széttépik a pókhálót, és kiszabadulnak belőle.


Én inkább a legyeket utálom! Persze, lakásban ne legyenek se legyek, se pókhálók!

2020. máj. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!