Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, ha a kutyám...

Mit tegyek, ha a kutyám mindennel közösülni akár?

Figyelt kérdés

Először is: nem akarom kiheréltetni!

A családom nő tagjaival kezdődött, állandóan rájuk ugrott, benti kutya volt, így amikor a kanapén ült valaki, arra is ráugrott, aztán már nem is csak a nők, hanem mindenki. Bent a bútorok, majd mióta nem engedjük be, a fák, az autó, a motorom... A múltkor hoztak hozzánk kiskutyákat pár napra, hogy vigyázzunk rá, amég a gazdája nem ért rá, és velük is elkezdett közösülni.

Ha engedném, hogy velem megtegye, akkor enyhülne ez a helyzet?



2019. ápr. 10. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem enyhülne. Nem "közösülni" akar, hanem dominál. Ideje lenne megnevelni, még jobb lenne kutyasuliba mennetek, mert ebből még nagy bajok lehetnek.
2019. ápr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

1. Tiltsd határozottan.

2. Sokkal több fizikai és agyi lefárasztás.


Miért nem akarod ivartalanítani? Csak jót tennél vele.

2019. ápr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dominancia, tiltani kell, és kutya iskola. Vagy lepasszolni valakinek aki tud is vele érdemben foglalkozni. Milyen fajta amúgy?
2019. ápr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

"Ha engedném, hogy velem megtegye, akkor enyhülne ez a helyzet?"

Zoofil vagy, vagy kamuzol?

2019. ápr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt dominancia. De azért nem hinném, hogy a fakat, autókat és motorokat is dominálni akarja...
2019. ápr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem a meglévő heréi miatt csinálja.

2. Meg kellene nevelni, hogy ne legyen ennyire domináns.

3. Az ivartalanítás jót tenne neki, ha már ennyire nem tájékozott gazdával kell élnie...

2019. ápr. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a motor, családtagok, satöbbi nem csillapította, akkor te hogy csillapítanád már le?


Inkább keress barátnőt/pasit, ne a kutyáddal fajtalankodj.


Ez bizony dominancia, az orrod alá dörgöli, hogy "nézd, nekem lehet, mert én vagyok a főnök!"


Mindenképp ivartalanítani kéne (mert nagyon jó buli, ha árkon-bokron átszökik a tüzelő szukák után... egy időben asszisztens voltam egy állatorvosi rendelőben, elég gyakori dolog), és ellátogatni a kutyaiskolába is.

2019. ápr. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez dominancia, rengeteg le nem vezetett stressz! Miért nem neveled rendesen? Miért nem fárasztod, foglalkoztatod rendesen? Egy megfelelően tartott kutyánál ilyen nem jelentkezik!
2019. ápr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy kamu kérdés, vagy beteg agyú.Utolsó mondat elárulja.Meg az egész, ahogy leírja.Sok ilyesmit olvasott, azért írja, nem akarja ivartalaníttatni, mert tudja ezt írnánk neki megoldásnak.

Kérdező:IVARTALANÍTÁS-vagy itt ne panaszkodj.Más nincs.És nem kérek privát választ, mert nem olvasom el.

2019. ápr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kamu kérdés, nyilván nem arra gondol, hogy közösülnek, hanem egyszerűen nem rugja le a lábáról/nem szedi le a motorról.


Nekünk ivartalanított szuka kutya csinálta ugyanezt, máltai, egy 1000nmes udvarral ellátott kertesháznál, kutyatársasággal, sétáltatással, sok játékkal. Én egyszer hagytam rá(mikor észrevettem, ki tudja hányszor csinálta, mikor nem láttam), rohadtul nem változott semmi. Ő ilyen volt egy évesen és 17 évesen is..

2019. ápr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!