Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Miért lehet ez? Egész életembe...

Miért lehet ez? Egész életemben állatok vettek körül, velük is dolgozom. Semmilyen állattól nem félek. De mikor csótányok kerültek a lakásomba kikészültem idegileg. Az iszony a legjobb szó az érzésre.Nem tudok enni, aludni, félek kimenni a szobából.

Figyelt kérdés
Az a furcsa, hogy nagy méretű madagaszkári bütykös csótányokkal is dolgoztam. Simán kézbe is vettem őket. Nagy mennyiségű gyaszbogár is hidegen hagyott, kígyó, béka, patkány, pók, egér semmi hatással nem volt soha rám. Igazából ha máshol láttam a konyhai csótány is max egy fintort váltott ki. De így hogy otthon van kikészültem tőle pár nap alatt. Érti ezt valaki? Hogy lehet ezt leküzdeni? Rájuk sem tudok nézni. Komoly pszichés megterhelést jelent. Nem értem. Más környezetben miért nem? Hiszen ugyan arról az állatról van szó. Munkahelyen beleesett a hajamba és csak nevettem rajta otthon meg idegbeteg leszek ha meglátom futni. Nagyon furcsa.

2020. máj. 27. 16:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát nálunk kb 4 szer is fújtak, és semmi sem történt. Utána az ötödik fújásra megdöglöttek egyszerre, de utána még kb 4 szer jöttek fújni mire eltűntek.
2020. máj. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Hú ezt jobb lett volna ha nem írod le. ;( sajnos olvastam higy ha vacak olcsó szert hasznalnak akkor az nem hat jól. Csak ki tudja aki ide jön mit használ. Nem értek hozzá. :(
2020. máj. 29. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!