Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ez milyen bogár lehet? Tele...

Ez milyen bogár lehet? Tele van a szobám vele, kép lent

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Van két hörcsögöm, egyszer egy takarmánybolti magkeverékben láttam ilyet, azt rögtön kihajítottam a kinti szemetesbe. Ez volt 6-8 hónapja, eddig nem volt semmi, egy ideje 1-1 ilyen bogarat láttam mászni a szobámban, de nem foglalkoztam vele, mert be szoktak jönni az ablakon másmilyenek is, aztán elpusztulnak. De most hirtelen sok lett belőlük, és nemcsak a földön, a plafonon, az ágyamban is vannak... hál' istennek nem csípnek, de minden este 3-at minimum leszedek magamról. Sem a hörcsögök eledelében, sem a helyükön nincs egy darab sem, forráspontot nem találtam, csak másznak mindenhova.

Előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni, már nagyon idegesítenek:(



2020. júl. 7. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hülyeség,de nem zsizsik?
2020. júl. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nekem is ez volt az első gondolatom, de nincs olyan kis ormánya, mint a zsizsiknek.:/ úgyhogy nem tudom.
2020. júl. 7. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!