Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Csótány írtás.... Hívjunk...

Csótány írtás.... Hívjunk szakembereket vagy oldjuk meg magunk? Csak néhány darabot láttunk. A szakember az mondta hogy a boltokban kapható szerek oda vonzzák azt is ami nem nálunk van.

Figyelt kérdés
Nem tudom mi a garancia erre hogy az ő által lerakott zselé vagy fujásnak nincs vonzó ereje...

2020. júl. 18. 07:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen köszi hogy írtad ezt mondta az irtos is wc és konyha csap alatt van egy ordenálé nagy lyuk fel is hívom párom hogy vegyen haza felé valamit tényleg köszi hogy írtad teljesen ki ment a fejemből hogy szóljak paromnak
2020. júl. 18. 17:44
 12/14 anonim ***** válasza:

Nálunk amikor a házat rovarirtják, a vállalkozónál lehet igényelni a saját lakás kezelését is. Nekem pl idáig 3000 forint volt.De szólt, hogy sajnos 4000 ezerre emelnie kell.

A csótány bemegy a vizes blokk felöl minden kis résen. Nekem van itthon mindig Insecticid 2000. Havonta befújom a vízcsapok falnál lévő réseit, a WC csöves részeit, a szellőző nyílásokat. A fűtéscsöveket nem szoktam, mert azok le vannak teljesen szigetelve a padlónál,plafonnál.

2020. júl. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"amikor a házat rovarirtják, a vállalkozónál lehet igényelni a saját lakás kezelését is. Nekem pl idáig 3000 forint volt.De szólt, hogy sajnos 4000 ezerre emelnie kell."

Így persze, hogy olcsóbb, hiszen eleve ott van a házban. Ha soron kívül kérnéd, nem úsznád meg 3000-ből.

Egyébként nálunk negyedévente jönnek a házba, és érdemes ilyenkor (az előre megadott két-három idősáv valamelyikében) itthon lenni, mert akkor már plusz költség nélkül bemennek minden lakásba is, és lekezelik a vizesblokkokat. Sőt, igaziból garanciába kijönnek bármikor soron kívül is (néhány napon belül), mindenféle külön fizetség nélkül. Teljesen attól függ, hogy a társasház hogyan állapodott meg velük, az meg sok mindentől függ, pl. eleve attól is, hogy mekkora a ház, gondolom.

2020. júl. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
De jó, nálunk ilyen nincs..
2020. júl. 19. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!