Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Protekt àgyipoloskára mennyire...

Protekt àgyipoloskára mennyire hatékony?

Figyelt kérdés
[link]
2020. aug. 18. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mint halottnak a priznic.
2020. aug. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%

Ki kell cserélni az ágyat olyanra, ami szerkezetileg ellenőrihető.

Naponta át kell fújni.

A lábai alapján 2 koncentrikus virágcserépbe, vagy ágyipoloska ellen gyártott ebay-ről rendelhető védőalátétbe vizet tenni... ezzel várárok szerűen leválasztani az ágyat a szoba többi részétől.

Ez a megoldás!!!!!!

Zsúfolt lakás kuka. Nincs zsúfolás, nincs kacat!

2020. aug. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

ha poloskás lettél, csak a tisztességes vállalkozó által megcsinált irtás használhat.

Még így is fertőződhetsz, ha pl többlakásos házban laksz.

Korrekt vállalkozó segít abban is, hogyan tudnád talán kivédeni ilyen helyzetben az újrafertőződést.

Az én esetem:

Lakótelep- augusztusban fura viszkető pár csípés. Decemberre már nem tudtam elaludni, mert annyi csípésem volt, ami visszatérően fellángolt és szinte semmi nem használt rá.

Decembertől fújtam Protekttel, Insecticiddel, Biokillel, Evirával.

Volt néhány éjszakám, amikor nyugalmam volt. Aztán kezdődött elölről a viszkető csípések sorozata.

Februárban hívtam szakembert. Megállapította, ágy, szekrény mögött, szokott helyeken nem igazán volt fertőzés, de pl a heverőm végétől másfél méterre az ajtókeret műanyag borítása alatt talált felnőtt példányt.

Azt mondta, a fújásokkal igaz, elűztem a mocskokat az ágyamból, de akár 2-3 méter távolságból is visszatalálnak vért szívni.

Azóta nincs gondom.

Igaz, maradtam magammegoldom módban még. Így kétoldalú ragasztóval minden konnektor körberagasztva. Heverőre is került kétoldalú ragasztó és a parkettaszegély a heverő közelében beszórva porral.Havonta egyszer Insecticiddel végig fújom az ajtó műanyag keretét és a heverőmet gőztisztítóval alaposan átfújom. Tudom, hogy felettem legalább 3 lakás fertőzött. Nagyon remélem, nem fogom ismét elkapni a dögöket.

2020. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!