Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Zöld pók, milyen fajta?

Zöld pók, milyen fajta?


2020. szept. 19. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
2020. szept. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi, ezek szerint hunyópók.

[link]

2020. szept. 19. 17:32
 3/10 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
93%

Ez nem hunyópók, hanem valamelyik karolópók, esélyesen ezek közül:

[link]

Látszik, hogy erősen szőrözött az utótest és a testalkata is más, mint a hunyóé.

2020. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oké, írhattok még nyugodtan, pro és kontra. Köszönöm, hogy válaszoltok. :)
2020. szept. 19. 21:43
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Milyen pro és kontra? :D


Mit lehet azon a tényen eldönteni, hogy ez nem Hunyópók hanem valamelyik Borzaskarolópók....

2020. szept. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Olyan pro és kontra, hogy én nem ismerem a pók fajtáját, ezért írtam ki a kérdést. És mint látjuk, akadnak mások is, akiknek a hunyó, és a karoló hasonló. Ezért örültem Mátranováki érvények, hogy felhívta a figyelmet a szőrözött utótestre. Ellenben az előző válaszoló beképzelt, ahelyett, hogy érvelne. Nem mindenkinek olyan egyértlemű, hogy ez melyik pók, ezért lett volna bölcsebb az előző válaszolótól, ha érvelt volna, és abból még tanultak volna mások is, én is.


Köszönöm Mátranováki válaszát. :)

2020. szept. 21. 18:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Jaaa hogy így értetted....


Csak nem igazán szokták a rovarászok ezt a pro és kontra kifejezést használni.

Magyarul előny és hátrány.... inkább autóknál/tárgyaknál szokás ezt használni.

Itt inkább azt lehetne elmondani miért nem karolópók.

2020. szept. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak rákerestem a pókokra, ezt találtam hasonlót :D semmit nem értek hozzájuk, csak segíteni próbáltam, mert nem gondoltam volna hogy ide bárki is válaszolni fog :D
2020. szept. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hasonlót én is tudok keresni. :) Azért kérdezünk rá a gyakorin fajtára, mert pontos fajta név érdekel. :) Tippelni én is tudok, de általában minek...


A pro, kontra jelethet mellette szóló, illetőleg ellene szóló érvet is. Vitára. Érvként. Úgy gondolom, csak úgy odavetni egy válazt, hogy "ez az, ami, mert csak", nem valami értelmes hozzáállás általában -bár helyzettől függ-, mert értelmes ember érvel is.

2020. szept. 22. 20:06
 10/10 anonim válasza:
Miért van ennyi hülye ?
2021. jún. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!