Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A dezodor megöli a poloskákat?

A dezodor megöli a poloskákat?

Figyelt kérdés
Egyszer a szobám ablakában (tetőtéri ablak) volt két poloska, és nem mertem őket légycsapóval megölni, nehogy elrepüljenek, hanem dezodorral (a légyirtó kifogyott, azért ezt használtam) lefújtam őket, majd leestek. Úgy tapasztaltam, hogy olyankor mindig legyengülnek, nem tudnak repülni, leesnek a falról, mennyezetről. Viszont meg is öli őket?

2020. okt. 21. 18:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%
Meg nem öli, de a szárnya összeragad tőle és röpképtelen lesz, akkor kell gyorsan cselekedni és lehúzni a klozin.
2020. okt. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
A dezodorban általában alkohol van, biztosan nem tesz jót neki, elegendő mennyiségben minimum elkábítja. A rovarirtó jobb, csak ahogy fentebb is írták, alájuk kell fújni, a hátukra fújva meg se kottyan nekik. Épp most fújtam le egyet, kb 3 másodperc alatt vége lett.
2020. okt. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Lójkakit se ér a dezodor

ide napalm kell

2021. jan. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!