Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Bolha le tud petézni az...

Bolha le tud petézni az emberi szervezetben/emberen?

Figyelt kérdés
A macskám úgy néz ki bolhás, napi szinten találok magamon újfent 1-1 bolhát, ma pedig az ágyamon olyan mintha 3 db bolhalárvát találtam volna... Apukám ért hozzájuk mondjuk, ő meg van róla győződve hogy nem az volt, látta ő is, de engem mégse győzött meg. Hajlamos vagyok a legrosszabbra gondolni... A "lárvák" 3 különböző helyen voltak, nem egy kupacban, könnyű volt őket szétnyomni. Ha tegyük fel, tényleg bolha lárvák voltak az ágyamon, azokból lehet gond? Amit találtam, megöltem, a macskát kezelni fogjuk, de ettől most a hideg is kirázott, hogy esetleg belemászik az emberbe vagy esetleg lepetéz?! Ebből a szempontból a lárva sem lehet veszélyesebb mint a kifejlett bolha?

2020. dec. 22. 21:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem petéz le emberbe!! A lárva max úgy került az ágyadba (ha az volt egyáltalán) hogy belehullott a macskábol vagy valahonnan.
2020. dec. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megnyugodtam,holnap pedig intézem a macska kezelését és kimosom az ágyneműt🤢
2020. dec. 22. 22:29
 13/13 anonim ***** válasza:
Hajrá! Mindent moss ki amit lehet, és fertőtleníts. :)
2020. dec. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!