Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ilyenkor vannak még pókok?...

Ilyenkor vannak még pókok? Elképzelhető, hogy van a szobámban?

Figyelt kérdés

2020. dec. 24. 13:30
1 2
 11/15 mad47 válasza:
Te úgy takarítasz, hogy az összes szekrényt, bútort félretologatod? Csak mert nyilván azokba a zugokba bújik ami nincs bolygatva. Amúgy onnan fogod tudni, ha már egy se lesz, hogy az összes többi valóban káros szirszar ízeltlábú ekszaporodik, merthogy a pókok ezeket kajálják, vagyis igen hasznos teremtések, de őket nyírd ki, jaja! Gondolom most jól beléd raktam az ideget.
2020. dec. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Igen, elhuzogatom a szekrényeket is. Beépített szekrényt csináltattam, ami maradt azt meg elhúzom

A többi bogártól nem félek annyira pl szúnyog nem zavar

2020. dec. 26. 12:05
 13/15 anonim válasza:
Pókok mindig elbújhatnak a szobádban, én fogok egy papírt és egy poharat belerakom a pókot és kiviszem az udvarra, sosem bántom az állatokat még a legyet is kiviszem így, ők megköszönik hogy zavartalanul életnek tovább ők is érző lelkek! 😊
2020. dec. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

13-as.

A büdös bogarakat is kiviszed?(Nem bántó kérdés, csak érdekel.)

2020. dec. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 PiPike12_hello válasza:
Persze hogy vannak, ilyenkor túl tudják élni főleg a egy meleg házban vannak.
2020. dec. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!