Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Miért fordul elő poska írtás...

Miért fordul elő poska írtás után?

Figyelt kérdés

Kb.1 hónapja figyeltem fel, hogy esténként pici kis barna bogár előfordul t a falon, de csak egy. Ezt követően nem minden este de majdcsak, láttam egyet ritkán kettőt a falon az ányon is. De nem voltak tömegesen, csak ahogy írtam előfordult. Édesanyámék valamelyik nap 6 darabot láttak és mondta, hogy megrendelte az írtót, aki jön másnap. Én nem voltam otthon de édesanyám mondta, hogy volt az írtó és az én szobámba is lefújta az ágyat, a karnist és a szekrényem mögé. Az ágyneműmet nem fújták le, azt anyukám huzatostul beletette egy nylon zsákba aztán mikor hazaértem, akkor megágyaltam. Lehet be kellett volna fújni az ágyneműm is huzatostul, de ez nem történt.

Azonban aznap este négy poloskát láttam még a szobámba, tegnap is kettőt.

Az írtás tegnapelőtt volt.


Ezekután, hogy írtás volt, miért fordul elő poloska még?



2021. márc. 20. 12:37
 1/1 anonim ***** válasza:
65%
Ágyi poloska??Mert ahoz ez nagyon kevés.Ott kb mindent kidobsz,újrafested a lakást,padlót felszeded stbstb És imádkozol...
2021. márc. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!