Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Melyiket utáljátok jobban: a...

Melyiket utáljátok jobban: a legyet, vagy a szúnyogot?

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 10:01
A kérdező szavazást indított:
A legyet.
A szúnyogot.
54 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkettő elég idegesítő, de a szúnyog csíp is, főleg nyáron
2021. máj. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Nálunk a legyek is csípnek. Ráadásul reggel, ha van egy a szobában, az tuti hogy megtalál, és 5-ből 4-szer az orromba akar mászni. -_-
2021. máj. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt a csípős legyet. A légy zavaróbb mert a szúnyog ellen jobban lehet védekezni. A házban azzal az elektromos lapkás cuccal kint meg sprayvel. De a légy az folyton ott van
2021. máj. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A szúnyog a legjobb, főleg amikor aludnék és hallom a sötétben a zümmögését a fülem mellett, aztán a fejemre húzom a takarót, hogy ne halljam. Aztán reménykedek benne, hogy hátha elmegy és békén hagy... de mindig csalódnom kell. Úgyhogy én a szúnyogra szavazok.
2021. máj. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én igazából egyiket sem UTÁLOM kifejezetten, de ha választani kéne, akkor inkább a légy, mert engem a szúnyogok valamiért nem csípnek. :D Mondjuk nem bánom...
2021. máj. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
SZÚNYOG. Rohadt idegesítő amikor csipked.
2021. máj. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én utálom a szúnyogokat.

Elkészülődöm. Lekapcsolom a villanyt. Lefekszem.

Zzzzzzzzzzz.....

Csak abba hagyja.

Zzzzzzzzzzz......

Na jó akkor párnát a fejre.

Zzzzzzzzzzz......

Jól van, akkor felkelek, felkapcsolom a villanyt.

*Csönd*

Átkutatom a szobát. Sehol semmi. Kinyitom az ablakot és várok 5 percet, miközben a lámpa kiégeti szépen a szemeimet. Becsukom az ablakot. Lekapcsolom a villanyt.

*Csönd*

Visszafekszem.

Zzzzzzzzzzzz.....

Harci sebeimet vakargatva felkelek. Kinyitom az ablakot. Kivilágítok rajta a telefonom lámpájával, hátha követi a fényt. Semmi. Becsukom az ablakot. Felkapcsolom a villanyt.

*Csönd*

Az én türelmem is véges. Fogok egy rongyot és elindulok a kis dög felkutatására. Persze sehol semmi. Egyszercsak meglátom egy sarokba. Pufff. De vérnyom sehol.

Zzzzzzzzzzzz.....

Na szép. Két óra múlva lassan mögé osonok és a kedvenc mamuszomat feláldozva végre megöltem ezt a nyavajást. Elégedetten lekapcsolom a villanyt és visszafekszem. Megvakarom a kb. 10 csípésemet, tudva, hogy úgysem fogok tudni már aludni, de legalább a kényelmes ágyamban szenvedhetek. Erre meghallom, hogy:

Zzzzzzzzzzzzz......

Na ezért utálom a szúnyogokat.

2021. máj. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó volt, hetes :D
2021. máj. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Allergiás vagyok a szúnyogcsípésre, és akárhogy védekezek ellenük, megtalálnak, szóval nekem egyértelmű, hogy őket utálom jobban. A legyekkel nincs különösebben bajom, a kutyám szereti megkergetni, párat el is kapott már röptében.
2021. máj. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt.
2021. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!