Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicával alvás? Csináljátok,...

Cicával alvás? Csináljátok, utáljátok?

Figyelt kérdés
Első sorban cicatartóktól kérdezem, de válaszolhat bárki. Mit gondoltok erről, van aki undorodik tőle? Én attól szoktam tartani, hogy agyon nyomom!:D Mások?

2017. jan. 9. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En imadok a cicammal aludni, mindig ugy alszom vele hogy atolelem. Pont most jott ide aludni :)
2017. jan. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmi problémám nincs vele,a macskák meg nem buták tudnak magukra vigyázni akkor is a gazdival alszanak. Ha nem érzem jól magam, a macsijaimat el se tudnám zavarni, bújnak mellém. Valahogy tudják hogy jobban alszom ha mellettem vannak.
2017. jan. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én aludtam vele, de nem tudtam teljesen mélyen aludni, és képes voltam egész éjjel ugyanabban a pózban feküdni, nehogy agyon nyomjam. Szerettem vele aludni, de nem nagyon tudtam kipihenni magam.
2017. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hat éve van kiskutyám és két éve macskám, már eléggé beleedződtem, h ne mozduljak meg alvás közben/ha nagyon muszáj, felébredek és figyelek az állatokra. :)

én viszont csak úgy tudom igazán kipihenni magam, ha ők is velem alszanak :)

2017. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jelenleg nincs cicám, tavasztól lesz, ha minden jól megy, viszont a barátom 2 benti cicája közül az egyik mindig a lábunknál alszik az ágyban, a másik meg van, hogy köztünk alszik el. :) Imádjuk mindketten. Nem nyomtuk agyon egyiket sem soha :D Legfeljebb arra volt példa, hogy felébresztett a macska, mikor váratlanul átgyalogolt a mellkasomon, hogy lefáradjon az ágyról. De ez legyen a legnagyobb gond vele. :)
2017. jan. 10. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkorom óta vannak cicáink, mindig velem vagy tesómmal aludtak. :) Na jó, nem mindig, mert volt hogy nem akartak bejönni éjszakára pl nyáron. Most is vannak cicám és imádok velük aludni. Az egyik szívesen alszik a nyakamon, mint egy sál :D. Ha wczniük kell, akkor nyávognak az ajtónál hogy ki akarnak menni, nincs is alom nekik. Bár este mennek ki, hogy éjszaka ne legyen ezzel gond, okos cicák. Néha kényelmetlen aludni amikor pl a hasamon alszik el és nem szeretném az egész éjszakát háton fekve tölteni, de hát a cicákért mindent. :D

Mondjuk mióta kutyánk is van, ő is be szokott pofátlankodni mellénk, szerencsére nem zavarják egymást a cicákkal. :)

2017. jan. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém néha a fejem mellett alszik a párnámon. Ő is úgy szokott rádőlni, ahogy én. De amúgy a magas pontokat jobban szereti, szóval nem gyakori. Engem nem zavar, aranyos, plusz csak benti macsek, tiszta.
2017. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!