Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért utáljátok az ázsiaikat...

Miért utáljátok az ázsiaikat kutya evés miatt?

Figyelt kérdés
Már akik utálják,de miért?Eltérő a kultúra nem?Ott külön tenyésztenek evésre szánt kutyákat Dél-Kelet Ázsiában pl. Kínában,Vietnámban stbha jól tudom.De miért kell attól az egész népet egy kalap alá tenni attól hogy kutyát esznek?Mi is eszünk Sertést,marhát,szárnyasakat.És a tehén pl India szent állatasertés meg másnépnek,ők meg minket utálhatnak?És szerintetek a malac szeretne meghalni és pörkölt lenni?Méghozzá a malac nagyon intellinges állat,majdhogy nem okosabb mint a kutya.Nálunk is elég kegyetlen egy malacvágás

2017. aug. 10. 21:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%

Aww vegán vagy mi?

Utálom őket ezért, az tény. De nem is igazán a kutya evésért, hanem ami körülmények között a kutyát tartják és LEÖLIK a kutyákat. Láttál már ilyen kirakodóvásárokat ahol élve tartják őket 40x40es ketrecben majd jön a kedves aranyos vevő kiválasztja a kutyát, amit kegyetlenül fejbevág az eladó majd élve megnyúzza, miközben a szerencsétlen jószág magához tér és vonaglik és nyüszít kínjában? Nem? Ajánlom nézz meg pár videót ha olyan nagy a szád. Ha pedig láttál már és továbbra se veted meg őket akkor úgy gondolom már nem velem van a baj. Életem legrosszabb percei közé tartozott. Utána meg a nyúzott bőrtelen jószág ott mozog és vonaglik még, hát bocsánat de úgy gondolom ezek az emberek kiérdemlik az utálatomat.


Nálunk meg azért úgy gondolom még a régi lövéses módszerrel is kegyesebb egy disznóvágás, hiszen lövik/sokkolják, majd szúrják és kivéreztetik, elpusztul az állat 1-2 percen belül, de főleg teljesen eszméleténél van a jól végzett munka esetében. Utána pörzsölik és dolgozzák fel, nem élve kezdik megnyúzni szerencsétlent. Szerintem a kettő nem összehasonlítható.

2017. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Mert a kínai férgek ÉLVE megnyúzzák, főzik, megverik a kutyát, mert az adrenalin miatt finomabb a húsa. Képesek ellopni családoktól is a kutyát, hogy aztán a fesztiválon vérfürdőt rendezzenek. Szerinted ez komolyan ugyanaz a kategória, mint nálunk a csirkevágás ? Mégegyszer mondom ők képesek ellopni akár egy kisgyerek kutyáját is hogy aztán élve megfőzzék. És ha ez nem lenne elég, akkor olvass utána, hogy mit művelt, művel Kína pl Tibettel, az ujgurukkal. Valamint mit művel, művelt azokkal, akik lánynak mertek születni. A lótuszlábról vannak képek is. Csak nagyanyáink korában hagytak fel vele !!! A kórházakban sokan otthagyták a lány csecsemőt meghalni vagy örökbe adatni, mert nekik csak a fiú a jó. Abból sem mindegy mi a csillagjegye. A sárkány a legjobb. Lehetne még folytatni, de felfordul a gyomrom már a kínai szótól is. Koreában is esznek kutyát, az sem sokkal különb nép. A japán nem eszik kutyát. Nekik házikedvenc.
2017. aug. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
27%
A japán meg harakirizik, kámikázézik meg polipokat dug fel magának. Loll
2017. aug. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
53%
mert NEM kutyát és macskát kell enni, ők nem erre valóak, hanem "evésre" ott vannak az erre tenyésztett állatok. egyék azt.....
2017. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Hu, nem is tudtam, h ilyen korulmenyek kozott tortenik ez :( Hat ilyen videot nem nezek, olvasni is alig birtam, amit irtatok :(((
2017. aug. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%
Elég bugyuta provokálás. Éretlen is, helyesírási hibáktól is hemzseg. Kérdező, először ezekre gyúrj rá, mielőtt szítani akarod az indulatokat.
2017. aug. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
40%
Így van, ahogy a 4-es írja, a kutyák ragadozó állatok. Míg a dosznó, tehén, stb alapból prédaállat.
2017. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
39%
No akkor holnap már megyek is megnyúzni pár lovat élve és hagyom had élvezzék a fájdalmat végül is csak prédaállatok nem?!Mondja már meg valaki mivel különb egyik állat a másiknál?
2017. aug. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%

8# válaszoló ki beszélt itt a lovakról? Imádom szeretem őket és nem is vagyok híve hogy vágják őket. Mégse gondolom úgy élve nyúzzák őket és kínozzák őket szórakozásból mint ahogy ezeket a kutyákat kínában. Illetve gondolom azért nem lehet egy lapra helyezni egy ló és egy kutya társállat értékét, tekintve világszinten hogy mennyien tartanak kutyát társként maguk mellett és mennyien tartanak hobbiból lovat, illetve a lovat se viszik be a házba maguk mellé esetleg az ágyukba. Hiába pontoztad le végig az összes választ ami a kutyák mellett szólt a haszonállatok ellen, még ha a lovat én is inkább társállatnak tartom.


És a hangsúly szerintem még mindig nem azon van hogy mi a préda és mi a ragadozó állat, hanem azon hogy embertelenül megkínozzák őket és élve nyúzzák. A haszonállatokat általában kíméletesen igyekeznek levágni. Nem tudom miért kellett ezt így kiélezzed a lovakra.


Ez az egész kérdés egy provokatív marhaság mert a kérdező még válaszra se dugja ide a képét se érvelésre csak jól egymásra ugrasztja az embereket aminek meg semmi értelme nincs.

2017. aug. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
47%

Semmien állat fogyasztását nem támogatom semmien szinten. Sem a kutyáét, sem a disznóét.

De azert sztm az még durvább ahogyan az evésre ítélt kutyákkal bánnak, mint más állatokkal pl Mo-n. De azt sem értem. Alapból nem értem azt sem miert kell egy masik állat életét kiontani, csak azert mert neked megér max 10 perc "élvezet" egy állat életét. Ha lehetne az ÖSSZES húsipart bezáratnám, úgy ahogy van. Aztán majd kiváncsi lennék melyik marha/disznó/csirke/ kutya önkéntesen egy kés alá, h megedd őt.

2017. aug. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!