Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen rovar ez és hogy...

ZoltanZen kérdése:

Milyen rovar ez és hogy tudnék megszabadulni tőle?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


[link]


A belinkelt képen látható rovar befészkelte magát a padlásra, vagyis napi egy-kettő letéved esténként az alsó szintre, ahol egy egy éves gyermek is tartózkodik. Nem tudom csíp-e de tartok tőle. Milyen rovar ez és hogy tudnék megszabadulni tőle?


Köszönöm a válaszokat.



2021. júl. 6. 06:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Gondok veled vannak drága nézz utána cicus.
2021. júl. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igen, valószínűleg valamilyen poszméhe lehet. Kicsit utánna is olvastam és nem célom hogy megöljem öket, de mivel a padláson rekedtek és csak lefelé tudnak jönni, elég ingerült állapotba kerülnek a bezártságtól, és bár a leírás alapján ritkán használják erős fullánkjukat, attól félek ezt az egy éves kisfiam ellen fogják használni. Szóval elég tanácstalan vagyok abban hogy mit tudnék tenni annak érdekében, hogy eltűnjenek a padlásról. Valami ötlet ezzel kapcsolatban?
2021. júl. 8. 06:52
 13/13 anonim ***** válasza:
Csináld be a nyílást ahol le tudnak jönni...
2021. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!