Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A hangyákat ki lehet írtani a...

A hangyákat ki lehet írtani a kertből?

Figyelt kérdés
2021. aug. 17. 07:34
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
75%
Az egész bolygót ki lehet irtani, pont effelé megyünk. Akkor nem lesznek hangyák, és te sem kérdező... A hangyákért kár...
2021. aug. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
30%

1-es ne sarkíts.


Hidd el nem mondanál ilyet ha a te egészséged lenne a tét.


Pl. Nálunk hangyainvázió volt. A nagy fekete hangyák mert játszóteret újítanak. Belemásztak a kenyérbe. Az éppen megvett pogim amit frissen készítettem el azt is ellepték. Nem volt mit ennem mert ki kellett dobnom. Aztán gyorsan készítenem kellett kenyeret. A vastag ikea zacsit is kiragtak. Az almát a gyümölcskosárba szintúgy, a banánból csak úgy potyogott a garmada.


Minden reggel vagy 5x néztem meg hogy van-e a kenyérbe hangya mert belefurtak magukat es elvoltak ott.

Nem akarok hangyát enni. Fogalmad sincs mit tudnak okozni.

2021. aug. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
28%

Persze. Habár nagyon hasznosak és sok más hasznos állat táplálékát képezik és sok szép madarad és szitakötöt vonz kiléphet írtani.

Itt van 4 mód:


1. Keresd meg a legnagyobb lejáratot. Önts bele vizet bogárírtos vizet


2. Áss bele egy kicsit majd fújd le az egészet bogárírtóval addig amíg nem hangzik az egész fehéren


3. Lehet kapni mérgező hamgyakaját amit levisznek a kirájnőhöz és belehal így olyan fél év.


4. Szerezz egy hangyász, földi malacot vagy tatut.


De ha kiírtod soha többet nem lesz így szárnyas királynő és drón rajzás, nem lesznek csípésre késsz majorok, és szorgos dolgozók.

2021. aug. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim válasza:
72%

Jo nagy hulyesegeket irtatok...

Tehat: van olyan cucc amit levisznek a bolyba es kiralynovel egyutt elousztulnak.

Aztan par honap es jon egy ujabb csapat...

2021. aug. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
90%
Egyet értek az egyessel. Szórjuk be az egész földet rovarirtóval, aztán betonozzuk le a fenébe, és fertőtlenítsük domestossal és hipóval.
2021. aug. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
64%
Egy atombombával talán ki lehet.
2021. aug. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

3-as 4-es nem hasznalok vegyszert mert ha megeszem tudatlanul az nekem is art.


En csak fahejat es szegfuszeget hasznalok. Jelzem nekik, hogy eltévedtek. Nem bántom őket de amelyik a kajámra rámászik azt muszáj vagyok lerendezni mert máskülönben éhen halnék. Így is parázok hogy remélem nem a szomszédtól jött át ami esetleg valamilyen rovar szert használt.


De annyian voltak hogy szerintem kulon osztag. Nem ugyanaz.


Bár már elpakoluk előlük mindent olyan helyre ahol nem tudnak hozzáférni.

2021. aug. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
61%

Le lehet pontozni amugy 2-es vagyok. Nem kívánom a lepontozoknak hogy tapasztaljak meg milyen 5x kenyer csekket tartani es a dragan megvett kajajat kidobni mert elleptek a hangyak annyira. Minden nap es 5x kipaterolni a zacsibol őket.


7-es is vagyok.

2021. aug. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
76%
2 veszek neked másik kenyeret, csak fejezd már be a sirást.
2021. aug. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
0%

Privat megkereso ha megeszem tudatlanul a vegyszerrel bevont hangyat akkor nekem is árt. Így értettem. És nem kérek privátot. Nem vagyok hülye. Nálunk gyerekkorom óta voltak vörös hangyák. De ezek hozzajuk képest taplo nepseg. Bar tudom hogy valoszinuleg felturtak az udvaron a hangyabolyt de nagyon faraszto volt ez az allando csekkolas es kipaterolas.


Volt már nagyon elegunk mert kidobott pénz volt amit bizonyos kajakra koltottunk akkor mikor invazio volt.


Képzeld el mikor elfogy a kenyered es hoznak neked elkeszitheto pogit mind elkeszited es 5 perc utan mar el is leptek a finom pogit. Par db pogit sikerult hangyatlanitanom de a tobbit nem.


Kovetkezo nap keszitettem kenyeret.

2021. aug. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!