Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A hangyákat ki lehet írtani a...

A hangyákat ki lehet írtani a kertből?

Figyelt kérdés
2021. aug. 17. 07:34
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
3%

9-es szerintem meg te fejezd be. Nem kell a lenezes moge rejtett alsegitseged. Nincs ra szuksegem.


Csak egy helyzetet irtam le ami népegészségügyi szempontbol bizony problémát okozhat. Magyaran árthat az embernek is. Anyagilag. Es ha szomszed fujkalta akkor meg egeszsegileg.


En csak jeleztem 1-esnek hogy a kerdezo nem népirtó.

2021. aug. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
3%

Ja leporoltam en a pogit de ugy belefurtak magukat hogy szinte keptelenseg volt. Hangyas pogit meg nem akarok enni. Azt meghagyom a hangyasz sunnek. Most jo volna egy hangyasz sun. 😄


De csak míg hangyatlanit. Mielott meg ilyeneket pofognenek hogy azt nem tarthatsz. Nem is akarok. A hangyasz sun otthona a termeszet csak szívesen vendeglatnam most.

2021. aug. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
12-es valaszommal reflektaltam a privat megkereso otletére.
2021. aug. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Emberek ,ha a hangyát lefujják rovar irtóval csorikám 1méter nem fog megtenni ,nem hogy még hozzád bemászni és a kájadat összejárkálni a pici lábaival.
2021. aug. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
82%
11 "árthat az embereknek anyagilag". Nah hát pont ezért fog kipusztulni a bolygó, jobb esetben az emberi faj. Képtelenek vagytok együtt élni a természettel, és ezt meg is ideologizálod. Lehet persze ezt csinálni... Gyökér
2021. aug. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
0%

6-os a mikroba is jampizott mikor mukodott meg se kottyant neki. Utana vettem eszre mikor kinyitottam a mikrot. Voros hangya. Ha tudom hogy ott van kitessekeltem volna.

Szerintem hulyesegeket nem kene írni. Nem kellene nepirto dolgokat irnod csak mert te elvakult Green Peace-s vagy.


Én is szeretem a természetet a novenyeket es az allatokat de bizonyos helyzetbe nekem is kell védekeznem természetesen ha árt nekem. Mint írtam én természetes módszereket használok a jelzésre. Jelzem hogy eltévedtek szabadon távozhatnak de ha portyaznak a kajamba mint egy kis torok garmada akkor en is védekezek.

2021. aug. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Amúgy érdekes én nálam talán akkor van hangya ha véletlen nem söprök fel 2napig. Amúgy soha nem jönnek be hozzám,használj citromos vízet azzal törölj át mindent,meg azzal mosfel.
2021. aug. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Tök jó,hogy az ember fel tesz egy kérdést és ahelyett hogy választ kapna,veszekednek a válaszolók.🤣Meg amúgy a kérdést sem olvassák el sokan...hol mossak fel?A kerbe a füvet?Amugy tudnak kárt tenni,mert a szőllőn is vannak.Meg a ház falán a repedésekbe mennek be.Onnan kofújom majd őket.
2021. aug. 17. 08:38
 19/36 anonim ***** válasza:
[link] tessék kérdező nekem google a barátom
2021. aug. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
26%
Költözzél egy beton kockába, ott kevesebb a hangya valószínűleg.
2021. aug. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!