Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hogyan tudnám kiirtani ezt a...

Hogyan tudnám kiirtani ezt a bogár fajtát?

Figyelt kérdés

Mostanában az ágyam körül szoktak megjelenni a falon, kb egy nap 4-en. "Elkapom" őket, de másnap megint megjelennek. Nem igazán eszek a szobámban, és takarítok is rendszeresen. (Ahogy nézegettem itt a kérdéseket,nem találtam meg ezt a bogarat.) Valamint csak a szobámban láttam ezeket eddig.


Sikerült egyet igen részletesen lefotóznom:

[link]

[link]


Előre is köszönöm!



2021. szept. 18. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Bár, nem vagyok entomológus, mintha ágyi poloskának tűnne.
2021. szept. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Dohánybogár.

Kihalnak maguktól ha megszünteted a dohány termékeket a lakásodból, vagy ha olyan helyre teszed a dohány ahová ezek a kis bogarak nem tudnak bejutni.

Gondolom valaki a családodban dohányzik, tölti a cigarettát és vannak kisebb vájatok az asztalba, parkettában, szekrények illesztéseiben ahová beszorodott a dohány és ott éldegélik az életüket, hogy az ágyadban benne vannak, az a hó miatt lehetséges, szeretik a meleget mielőtt újra lelárváznának.

Egy bogár kb: 2 hónapig él, ha sikerülne kitakarítanod a szobádat RENDESEN akkor három hónap alatt eltűnnének.


Az is lehet, hogy a hülye fejeddel még az ágyad is tele van dohánnyal és azért vannak benne.

2021. szept. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Feketeruhasember ***** válasza:
65%
Na ezt jól megkaptad, am ja, dohánybogár, alapból egy baromi egészségtelen undorító szokás a bagó, de legalább takaríts ki RENDESEN.
2021. szept. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.

(A szüleim dohányoznak, én nem szoktam.)

Hát ami a meleget illeti, eléggé meleg van a szobámban általában, valamint akkor megpróbálok még alaposabban takarítani.

2021. szept. 18. 14:01
 5/5 Feketeruhasember ***** válasza:
83%

"(A szüleim dohányoznak, én nem szoktam.)"


Akkor nekik üzenjük!

2021. szept. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!