Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Másnál is van most ilyen...

Másnál is van most ilyen katica invázió vagy mi van itt?

Figyelt kérdés
Pár napja elég sűrűn látok katicákat és több az ablakra repül. Volt, hogy egyszerre 3 és utána 2 szinte egész nap katicákat látok. Más városokban is feltűnt mert múltkor kirándultam de akkor még nem gondoltam bele semmit. Folyamatosan szállnak itt a katicák, valamit jelez vajon? Szelet mondjuk mondtak de rég nem láttam ennyi katicát mint most. Láttam más féléket is mint ilyen fura fekete alapút is meg sárgát is de legtöbb az átlagos volt. Budapestről van szó. Volt, hogy a szobámba is berepült néha mondjuk bukón van, csukott ablaknál melegem lenne viszont ez túlzás ez a katica rajzás. Mi lehet az ok?

2021. okt. 20. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk egy darab katica nem fordult meg. Ellentétben az előző évvel, amikor volt, hogy naponta akár 6 katica is a szúnyoghálóra került.
2021. okt. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk (Bécs) tegnap kezdődött. Ma, akármikor kinézek 1-2t biztos látok repkedni. Kb 10 éve volt nagy invázió otthon. Nem lehetett a napon lenni, mert rám repült és fájdalmasan csípett...
2021. okt. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Maradjanak is ott! Semmi szükség még egy invázióra itt vidéken.
2021. okt. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
16%
A katica hol csíp, te nagyon okos.
2021. okt. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Kedves négyes:


[link]


[link]


[link]


A harlekin katica csíp. Ez tény.

2021. okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudom, hogy megcsípett-e, te nagyon nagyon okos. Igen, harlekin volt, nem a mi katicánk. Nagyon agresszívek volrak.
2021. okt. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is rengeteg van. Pest megye, Pilis.
2021. okt. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
22. kerületben is.
2021. okt. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!