Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Pusztító múzeumbogár ellen?

Pusztító múzeumbogár ellen?

Figyelt kérdés
Larvákat találtam, a google szerint pusztító múzeumbogár, elég undi, vettem neki való bogárirtót.(envira rovarirtó permet) Két napja befujtam, de ma újra találtam, valami tipp/tapasztalat esetleg, vagy valami erősebb szer, válaszokat előre is köszönöm.

#lakás #bogár #rovarirtó #lárva #Múzeumbogár #Pusztító múzeumbogár
2021. nov. 2. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Hol talaltad? Ha ruhák között akkor mindent ki kell mosni, kitakarítani. Tapasztalatom hogy így is úgy is jönnek, ha az ember pl covid miatt nem hordja a ruháit és x hónapig nem nyúl a fiókba.

Több helyen laktam már, nem helyhez kötött, és nem ruhához kötött, rendszeresen mosni kell azt is amit nem hordunk, hiába, hogy tisztán raktad el, előbb utóbb megjelennek :/

Ha könyvekben találtad, azzal nincs tapasztalatom.

2021. nov. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A falon mászkálnak kicsi larvák. Ruhak között nem találtam, ott nincsenek.
2021. nov. 2. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!