Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Pecások, madár és hüllőtartók...

Pecások, madár és hüllőtartók a véleményetekre vagyok kíváncsi. Lisztkukac téma.?

Figyelt kérdés
Hangyákat tartok és elkezdtem liszkukacot tenyészteni viszont a hangyáimnak kb. heti 2 db elég és ennél gyorsabban szaporodnak (jóval). Adja magát a kérdés, hogy mi legyen a többlettel. 7-800 ft a kucserákban szerintetek 3-400 ft-ért "házi koszton" nevelt liszkukacot el lehetne passzolni? Az eddigi egyetlen ötlet ami érkezett a páromé és, hogy húzzam le a wc-n a g3ci-be. Ezt próbálom űberelni. :)

2022. máj. 22. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ez az "elpasszolás" rendszeres lenne és pénzért árulnád akkor ehhez vállalkozónak kéne lenned...

Vagy ingyen adod vagy ahogy a párod mondja húzd le a wc-n.

2022. máj. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkora forgalmat valószínűleg nem generálnék, hogy NAV szempontból érdekes legyen. Nyilván ha azt látom, hogy igen akkor bejelenteném és vállalkozás szintre emelném, de ettől nem tartok :).
2022. máj. 22. 15:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon tudnék örülni neki. A halam imádja. El tudnád mondani hogyan tenyészted őket?
2022. máj. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vettem 2 különböző kucserából 2 doboz lisztkukacot. Azért kettő, hogy kizárjam, hogy a kucsera ahonnan vettem olyan beszállítótól vegye ami olyan liszkukacokat használ ahol apu és anyu generációk óta tesók. Ez általában nem egészséges az utódokra nézve, ezeket összeöntve etetem őket búzakorpával és zöldség/gyümölcsmaradékkal ami a háztartásban keletkezik. Ha kukacok bebábozódtak át teszem őket egy külön dobozba ahol átváltozhatnak bogárrá, majd előadhatják. Az előadás után kb. 1 hónap múlva kikelnek a kis kukacok és mehet megint.
2022. máj. 22. 15:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Fagyaszd le őket! A kiolvadás után is jó lesz a hangyának.
2022. máj. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress a környezetedben pecást, tuti szívesen cserélné halra, s esztek egy jó halat néha...
2022. máj. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Értékesíteni nem nagyon tudnád, mert nagy a konkurencia. Legfeljebb személyes szinten tudod elüzletelgetni másra.


Lehet amúgy kenyeret készíteni belőle :D .

2022. máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!