Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Minden esetben viszket egy...

Minden esetben viszket egy ágyi poloska csípés?

Figyelt kérdés
Nálunk irtják, addig Anyumnál lakunk a gyerekkel. Jo sok cuccot hoztam amit átmostunk, addig a kertben volt tárolva. Esetleg ide is elhoztuk? Anyumom piros foltok vannak, de nem viszket neki. Egyik másik inkább zsircsomonak tűnik, és mindkét könyökèn van, máshol nem. Akkorák mint egy szúnyogcsípés kb.

2022. szept. 8. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Képet tudsz mellékelni?


Nekem nem viszkettek, csak akkor, ha elkezdtem vakarni unalmamban

2022. szept. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Viszket. Nagyon. Aztán elmúlik és másnap újra viszket.

Édesanyádnak kétlem, hogy poloska csípése lenne. Főleg nem a könyökén, ahol csupa csont.

2022. szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos képet nem tudom hogy kell feltölteni ide. Nekem nagyon viszketett a csípés, így ahogy mondod hogy újra és újra fellobbant. Anyanak akkor se viszketett, én szóltam neki hogy pöttyös a könyöke, addig észre sem vette. Itt mondjuk a hangya és a pók a divat, remélem poloskat nem hoztam melléjük....
2022. szept. 9. 02:10
 4/6 A kérdező kommentje:
Ozonos fertőtlenítés lesz holnap, az hatásos?
2022. szept. 9. 02:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Az ózongenerátor ágyi poloska ellen simán bevethető, ugyanis a gáz halmazállapotú ózon elől az élősködők nehezen tudnak elbújni. A magas teljesítményen történő működés hatására az ágyi poloskák elpusztulnak, de még a viaszmoly is könnyedén kiirtható. Az említett élőlényekre még pete állapotukban nem hatnak a vegyszerek, ezért van szükség arra, hogy a kezelés rendszeresen meg legyen ismételve, csak így lehetséges maradéktalanul elbánni velük.


A nagy mennyiségű ózongáz a kikelt rovarok légzőszerveit roncsolja, ennek következtében pusztulnak el végleg. A rovarok irtása ózonnal tehát ideális választásnak bizonyul a háztartások számára is, ezáltal a lakók egészséges környezetben tudhatják magukat.

2022. szept. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindig viszket
2022. szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!