Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap este meg csípett egy...

Tegnap este meg csípett egy ágyi poloska a bal combomon! Eszméletlen nagyra dagadt és viszket! Mi rá a gyógymód? Azt mondta egy ismerősöm hogy rá kell vizelni! Ez igaz?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Kenegesd Fenistil géllel (recept nélkül kapsz a patikában) és igyál Calcium pezsgőtablettát (szintén vehetsz a patikában.) Hamar jobb lesz, de azért kapd el a dögöt is! Ahol egy van, van másik száz is, egy alapos takarítás+irtás nem ártana.
2011. márc. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké Köszi!Mondjuk soha nem voltak élősködők mert panelba lakunk!Nem tudom most ez hogy alakult így!
2011. márc. 10. 08:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Szívesen! Ne aggódj emiatt, másnál is előfordulhat ilyen "albérlő", lehet, hogy ti hurcoltátok haza egy hétvégi kiruccanásból, de az is lehet, hogy egy másik lakó "küldte" nektek a szellőző- vagy elektromos rendszeren át. A legfontosabb, hogy csinálj egy nagyon alapos nagytakarítást a matrac alatt, az ágykeret legkisebb réseiben is, fertőtleníts mindent vegyszerrel vagy gőztisztítóval, az ágyneműket magas hőfokon mosd ki. Remélhetően ennyi elég lesz.

Gyakran válaszolok itt kérdésekre, így nem tudom, hogy pontosan mikor, de tavaly valaki ugyanígy járt panelházban, nyaralás után tele voltak ágyi poloskákkal. Keress vissza, talán megtalálod a kérdést.

2011. márc. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia ha megnyugtat en is panelban lakok es nalam is voltak 2 eve bar en akkor azt sem tudtam mitol van ez es meg a gyomortukrozesen is atestem mert az orvosok azt hittek kemeny alergiam van ...es ja nekunk mint utolag kierult a szomszed kuldte at :) na de mindenesetre mindent nezz at az agyon ha sok van akkor az agyat is kukaba , mert nagyon nehez ki irtani keress ra a googleon minden resbe megbujik... nem elkeseriteni akarlak de nekem 2 napi hipozasokkal 4 honap alatt agy kidobassal sikerult ki irtanom oket...sok sikert
2012. máj. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!