Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Bántok így A ROVAROKKAL?

Bántok így A ROVAROKKAL?

Figyelt kérdés
Sosem szoktam lenyomni a rovarokat, amikor van lehetőségem, kirakom az udvarra őket, hadd éljék az életüket tovább. Sajnálom megölni őket, mert lehet picik és buták hozzánk képest, de ők is élőlények. Mit gondoltok erről? Ti bántok így a rovarokkal?

2023. márc. 13. 00:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Légy, csótány, poloska, muslinca, szunyog, hangya pusztuljon. Katica, csiga, szöcske, tücsök, sáskák, lepkék amiket kirakok, vagy megcsodálom őket.


Pókkokat a lakásból kirakok, de anno az iskolába volt egy saját pókom az ablakkeret szélén. Unalmas perceimben mindig néztem, hogy Béla mit csinál :D

2023. márc. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha kártékony a rovar és zavaró is egyértelműen megölöm,de a többit igyekszem békében kitenni a házból.
2023. márc. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én házamból minden rovar élve távozik. Kivétel: szúnyog, kullancs.
2023. márc. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%
A katican kívül mindegyik wc papir csomagolast kap.
2023. márc. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én csak a szúnyogokat csapom le, esetleg a szúrós legyeket, böglyöket, de azokkal szerencsére ritkábban találkozok. Még a sokak által nem kedvelt poloskákat is inkább zsebkendőbe teszem, és kipöckölöm róla az ablakon. A szintén nem túl közkedvelt legyeket csak a kajáról zavarom el, illetve ha rám szállnak, ez alól kivétel a mezítlábas lábam, mert ott viszont kimondottan szeretem, ha mászkálnak rajta.
2023. ápr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!