Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Tényleg több ezer forint...

Tényleg több ezer forint EGYETLEN bolha megölése a rovarirtóknál?

Figyelt kérdés

2023. júl. 13. 09:43
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Hülyék vagyok, jókat nevettem. :DD

Bocsi, hogy nem írtam le konkrétabban. :D

2023. júl. 13. 10:52
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert szerintetek ez úgy működik, hogy amit ott helyben lecsap az irtó, azért kell fizetni? Kiszórja a vegyszert a főbb helyekre, zugokba, aztán egy csomó rovar ott pusztul el, rejtve, meg nem is egyszerre. A hugod se egy észkombájn ezek szerint.
2023. júl. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tehát akkor egyáltalán nem lehet igaz? Bár mondjuk elég furcsa lenne, ha 100 bolhát irtottak volna ki, akkor 100 ezer forint lenne...? Vagy tegyük fel ha egy lyukban vannak ezren, akkor 1 millió?
2023. júl. 13. 11:32
 14/23 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

"Amikor összeszedték a bolhákat, akkor ránézésre az ember azt mondta, hogy 20 darab, így 20 ezer forint volt."


Abból vajon hányat hozhatott magával zsebben? (Bizonyítékhamisítás.)

2023. júl. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet még csak nem is hallottam, hogy darabra számláznak. Normál esetben négyzetméterre vagy légköbméterre adják meg, hogy mennyi lesz, mert arra számolják a szükséges vegyszereket. Az, hogy utána a méregtől hány darab pusztul el pontosan kb. senkit nem érdekel. Ugyanis nem egyesével vadászgatják le őket.
2023. júl. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Jó humora volt a bolhairtó fickónak, csak a tesód nem vette a lapot.
2023. júl. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 harebell ***** válasza:
100%
Ilyen a világon nincs, hogy 1000 ft/bolha :D vagy nagyon félreértett valamit a húgod, vagy viccelt az ember, húgod meg nem kapcsolt.
2023. júl. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
hát ez vagy egy világi átverés, és bocsi de a húgod nem olyan éles kés, vagy valamit nagyon félreértett
2023. júl. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ebből kiindulva nagyon olcsón mérik a kutyára való bolhairtó nyakörveket 😂 meghallja ezt a Fressnapf, csak bérbe fogja kiadni a nyakörvet, hónap végén elszámolással, mint a bizományi 😂 viszel egy szatyor bolhát, hogy ennyi pergett ki a kutyából, megnézik, írják a számlát, hogy akkor ez 55 ezer Ft
2023. júl. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Tevenyereggyarto ***** válasza:
Most elképzeltem ahogy a pali felállít picike mozgásérzékelő kamerákat ,hogy megfigyelje a bolhákat. Követi a lábnyomukat, ha talál ürüléket megnézi milyen friss. Majd ha meglát egyet akkor lesbe áll s egy picurka szigonypuskával elkapja a grabancát. Vagy nem is, inkább helikopterről aprócska altatólövedéket lő belé, egyenesen a combjába ,hogy könnyebb legyen megfogni. Majd a sikeres vadászat után számlázott húgodnak és a zsákmányt hazavitte a családjának. A gyerekek ma sem maradnak éhesek ☺️
2023. júl. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!