Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Miért félek (undorodok)...

Miért félek (undorodok) ennyire a pókoktól?

Figyelt kérdés
És az az érdekes ha lenyomoM meg sajnálom,mert élőlény ő is!Persze zyebkendővel vagy valami mással nyomom le!

2012. márc. 14. 07:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
akkor te még nem is vagy olyan rossz passzban.. én le se merem nyomni őket... ha tehetem elmenekülök, és ha van valaki a közelben aki nem néz totál hülyének megkérem hogy távolítsa el (barát, szülő, testvér) ha erre nincs lehetőség akkor a lehető legtávolabbról pusztítom el (porszívó) azaz csak reménykedem hogy meg hal... ha erre nincs lehetőség akkor jön a papuccsal 230szor csapás, végül miután megbizonyosodok hogy biztos hogy nem él a pók a papucs (vagy ms eszköz) eldobása, és órákig meg nem közelítése...
2012. márc. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sokaknak van pókfóbiája. Nem tudom, mitől alakul ki, de nekem is van. Te szerencsésebb vagy, mert én meg sem merem ölni őket, és egy-egy méretesebb példány láttán még sírni is kezdek... nem direkt. Ha egyedül vagyok, és nekem kell lecsapni, akkor utána percekig remegek (szó szerint, kezem, lábam), a pulzusom meg az egekbe szökik.
2012. márc. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán bántják az embert akkor is csak ha piszkálják őket. Tudom nem nyugtattalak meg de próbálj meg velük élni.

Vegyél egy madárpókot és akkor majd megszereted, megismered őket és rájössz milyen szép állatok :)

2012. márc. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!