Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám legyőzni a...

Hogyan tudnám legyőzni a félelmemet? Iszonyúan félek a pókoktól!

Figyelt kérdés

Olyan szinten, hogy le se merem őket csapni, és nem egyszer volt olyan, hogy a látványától elkezdtem sírni!

Tudom, hogy nem árthat nekem, nem is amiatt félek tőle.


2011. aug. 23. 22:53
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
54%
pedig olyan aranyosak, én nem tudnám lecsapni
2011. aug. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
86%
Egyik barátnőm ugyanígy van a pókokkal..ez pókfóbia..nem tudsz ellene tenni szerintem.:/
2011. aug. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Az a másik probléma, hogy anyám tök hülyének néz. Előtte még sosem sírtam el magam, csak úgy elvékonyodik a hangom és egyszer úgy rám kiabált, hogy üljek már le.
2011. aug. 23. 23:02
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
én se félek tőlük és nem bírnám lecsapni , én viszont a békáktól félek olyan szinten hogy meglátok 1-et hogy ott ugrik vagy mászik vagy semmit nem csinál és nagyon gyorsan dobogni kezd a szívem és remeg a kezem,lában , szerintem örökölhetted mert pl nekem anya is fél a békáktól ő még jobban is mint én !
2011. aug. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
hát sztem kezd azzal, h pókok képeit nézed a neten... aztán ha bírod, akkor jó, utána keress olyan vidót, amiben pókkal játszik a természetfilmes v vmi ilyesmi... talán a látványához hozzá tudsz sokni :)
2011. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
91%
akkor viszont te nem éppen anyukádtól örökölted
2011. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Hát az sem jó. :/

Főleg most, hogy sok béka van. Nálunk legalábbis. Én mondjuk szeretem a békákat, mert aranyosak, egyszer megsimogattam egyet, csak akkor ijedek meg amikor hirtelen ugrik. De ettől függetlenül megértem, hogy te tőlük félsz. :)

2011. aug. 23. 23:05
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
utolsó szerina képnézés nem a legjobb ötlet, én is azt csináltam, és annyira gusztustalannak tartottam, hogy utána hetekig rémálmaim voltak
2011. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
én vagyok aki írta a békásat , és nem utálom őket mert hasznosak szedik a szúnyogokat bár azokat se utálom mert ők is csak élni szeretnének , mindenki fél valamilyen állattól!
2011. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok..szerintem ne riasszátok magatokat direkt az "utált" állattal...Ha valakinek ilyen fóbiája van, akkor ezzel együtt kell élni. Nekem meg klausztrofóbiám van..akkor én is zárjam be magam és legyek úgy 1 napot, h szokjam?!
2011. aug. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!