Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Meddig élhet egy "házban...

TOXIC. kérdése:

Meddig élhet egy "házban élősködő" pók?

Figyelt kérdés
Az ágynemű tartómban láttam még nyár közepén egy fekete pókot, kb körömnagyságú volt, inkább kicsit nagyobb... Azt láttam, hogy beszaladt egy paplanba, a paplant kivittem és kiráztam. Ma (szept. 13.) megint láttam a szobámban ugyanazt, de beszaladt az ágynemű tartó alá, nem bírtam elkapni. Szóval mennyi ideje van még hátra kb? Kicsit félek aludni. Mit tud csinálni egy ilyen pók velem álmomban? HA bemászik a számba/fülembe, mi történik?

2012. szept. 13. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog bántani, a füledből kimászik, a szádban max lenyeled :-)
2012. szept. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nyugi nem bánt rovarokat eszik, ne is öld meg mert ezért hasznos is.,legutóbb is láttam az egyi, sarokban egy pókhálóba szorult ilyen kis férgett este még rendesen mozgolódott reggelre már be volt fonva később meg már meg is ette a pók.(legalábbis eltűnt)
2012. szept. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
hozzám mindig bejönnek a pókok szeretnek a szobámban lenni úgy látszik xD de engem nem csípet meg 1x se meg senkit. Téged sem fog bántani :) ne félj :)
2012. szept. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már több mint egy éve van egy pókom az ablak sarkában. Hálója van, nem csavarog el sehová :)
2012. szept. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Én mindig megteszek mindent annak érdekében, hogy a pók ne érezze jól magát az én szobámban, magyarán mindenhol (ágy mögött, alatt stb) kitakarítok minden héten kétszer, de még így is bejönnek, és van amikor elég nagyok. Én sajnos nagyon félek tőlük, ha látok egyet egy méteres körzetben, akkor sokkos leszek, mozdulni se merek, nem hogy aludni. Nem tehetek róla ilyen vagyok. Én örülnék neki a legjobban, ha nem félnék. És ráadásul már kétszer megcsíptek álmomban. Igaz a csípés hasonló volt, egy "fájós pattanáshoz". Szóval nem volt olyan nagy dolog. És szerintem egész sokáig meg élnek. :S Akár hónapokig is. Szerintem alaposan porszívózz ki ott ahova menekült(vele együtt a pókot)
2012. szept. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
Én ezt nem értem! Egy pók miért csipne meg álmában valakit.Az ember nem tápláléka!Az áldozatát azért injekciózza be hogy ne ficánkoljon az ember bőrét a legtöbb pók nem is tudja megsérteni.
2012. szept. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm mindenkinek, ment a zöld :)
2012. szept. 13. 22:04
 8/14 anonim ***** válasza:
tegnap 20:57: akár hogy is engem megcsípett nem tudom ezen mit nem lehet elhinni. :)
2012. szept. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
akkor az nem pók volt
2012. szept. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 happyday válasza:
100%
Amíg le nem csapják.
2012. szept. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!