Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Tegnap észrevetem hogy valami...

Tegnap észrevetem hogy valami mászik a függönyön valami zöld színű poloska volt de milyen poloska és úgy halottam hogy tavaszal és ősszel petéznek egy nap 2 is volt függönyön de összesen tavasszal 4et láttam és félek hogy petézni fognak mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 16. 07:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Papírzsepivel, szalvétával fogd meg (de ne nyomd össze) csomagold bele és gyorsan húzd le a WC-n.

Büdös-bogárnak is hívják, ha összenyomod, nemcsak a kezed lesz büdös, de a levegő is!

Ősszel valahogy bejutott a lakásba, kitelelt nálatok odabent, mostmár érzik a jó időt, igyekeznének kifelé, azért találod a függönyön.

2013. ápr. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bejönnek a nyitott ablakon, ezek fapoloskák, előszőr zöldesek, később barnásak, tavaly nálunk is sok volt a függönyön, kidobáltam őket az ablakon. Nem hiszem, hogy a szobában lepetéznek, nálunk nem szaporodtak el, csak gyakran bejöttek, de ha félsz, vegyél Bio Killt és körben jól permetezd be a szobát, sarkokat.
2013. ápr. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 tabaki ***** válasza:
Á, ezekkel kár harcolnod, a szobában nem élnek meg, értelemszerűen el sem szaporodnak, az embernek semmiféle ártalmára nincsenek. Minek a fölösleges pusztitítás? Dobd ki az ablakon, és annyi.
2013. ápr. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!