Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ez ágyi poloska? fülemen...

Ez ágyi poloska? fülemen mászott éjjel elkaptam puha volt eldobtam, undorító, ez az?

Figyelt kérdés

Egy hete mászott egy bogár az ágyon, de nem volt olyan kerekes formája mint a poloskának, de ugyan olyan színű volt és keskenyebb, kicseréltük a huzatokat, a huzatos szekrénybe meg találtam egy kiszáradt kukacot azis ilyen barnás pirosas volt, poloska lárva megtudom hogy fehérebb, hát ez nem úgy nézett ki


aztán az ágyunk meg olyan hogy fellehet nyitni ott van csomó ruhák könyvek füzetek, azokat múltkor kiszedtem, ott is volt olyan kukac vagy mi maradvány, és ma éjjel a fülemen mászott azthittem haszálam ezért meg akartam vakarni de ahogy oda nyúltam éreztem hogy valami bogár, tök puha volt, megijedtem eldobtam, megtaláltuk az iy olyan bogár volt mint korábban, és ez rohadt undorító így nem akarok abban az ágyban aludni többet, és ha belemászott volna a fűl lyukamba?? ahj nem birok bele gondolni hánynom kell, miez??



2013. márc. 18. 11:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy hülyén írok Norvégiából jöttem
2013. márc. 18. 11:52
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ágyi poloska lenne, széjjel lennél csipkedve.
2013. márc. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


talán ő

2013. márc. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Molylepkétek nincs? Annak is lehet a kukaca.
2013. márc. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ja igen azt kihagytam hogy 3 hete elő jöttek vagy 10 helyen nagyon apró pici pöttyök amik viszkettek, azok eltűntek és újra előbukkantak ugyan ott, plusz egy két új, de mostanában nem csíptek meg, barátomon volt viszkető pöttyök,nagyobbak mint rajtam, de elmúltak, pedig ma láttam azt a kis dögöt
2013. márc. 18. 13:56
 6/7 A kérdező kommentje:
nincs molylepke
2013. márc. 18. 13:59
 7/7 anonim válasza:

az ágyi poloska nem puha.


jó hír, hogy van olyan irtószeres eljárás, ami mindent irt, poloska, csótány, pók, stb. ezt javaslom


irtas-sos.hu

2013. ápr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!