Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mit tegyek? (kullancs)

Mit tegyek? (kullancs)

Figyelt kérdés
most az előbb kimentem a teraszra(amitől elég messze van fa és fű is)kb. 3 percre és mikor bejöttem láttam ahogy mászik rajtam egy kullancs. Szerencsére sikerült időben elkapni de nagyon megrémisztett, hogy 3 perc alatt sikerült összeszedni egyet. Attól félek, hogy több is van vagy lesz még. Mit tudnék csinálni?
2013. máj. 19. 13:13
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha van macskád, kutyád ami feljár, akkor valószìnű az vihette fel, nálunk is volt már olyan..
2013. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen nagy kutyánk van de nem jöhet fel a teraszra, kb fél méterre volt tőlem
2013. máj. 19. 13:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vágjátok le a füvet nagyon rövidre valamint etgyél a kutyára, macskára kullancs ellen spot ont(Advantix, EXspot stb) vagy nyakörvet(Foresto, Scalibor, Klitix).
2013. máj. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Rakhatsz magadra is kullancsriasztót,vagy beolthatod magad kullancs ellen.
2013. máj. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
kíváncsi vagyok, meddig tart még ez a kullancshisztéria. A parlagfű esetében már kezdik belátni a tévedésüket, a kullancsnál meddig tart még? Igaz, ha 50 évig tudták tartani az 50mg-os C vitamin szükségletet, ez is sokáig tarthat.
2013. máj. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!