Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » A pókszázlábú mászik emberre?...

A pókszázlábú mászik emberre? Vagy kerüli őket éjszaka?

Figyelt kérdés

tudom hogy éjelli állat/rovar, és este keres magának táplálékot, az éjjel láttam 1et, a plafonon haladt, elég nagy és csúnya volt. lecsaptam :/ és féltem aludni fele menni, hehogy még1 elbújjon...

szóval ha jól tudom nem veszélyes az emberre, de azt nem szeretném ha éjjel mászkálna rajtam.

szóval kerüli az embert?



2013. júl. 1. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg van olyan okos, hogy tudja mi a préda és mi vadászhatja le. Amúgy meg csíp is.

[link]

2013. júl. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nemrég volt nálunk egy kisebb pókszázlábú invázió. Kb 1 hónapig rendszeresen találtam a lakásban belőle. Éjszaka 1x sem másztank ránk, legalábbis nem tudok róla.
2013. júl. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jaj fujj hozzánk tegnap jött be a hálóba. nem hiszem, hogy szeret emberekre mászkálni, de mi sem tudtunk aludni, míg el nem kaptuk :S
2013. júl. 2. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 McAdam1022 válasza:
Szándékosan nem másznak emberre. Rám pont az előbb esett egy... Végigmászott rajtam aztán el
2015. aug. 16. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!