Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ágyipoloskát mivel tudom...

Ágyipoloskát mivel tudom kiírtani? Leghatásosabb rovarírtószer? Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

Egyet találtunk a tükör háta mögött.Ahol egy van ott több is..

Az ágyam mögött belett szórva porral.


Illetve van 1 madárpókom terkóban ha belesz fújva a szobám rá nem károsak ezek a szerek?Vagy vigyük külön helyiségbe erre az időre?


2013. aug. 25. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenképp vidd addig máshova.

Én kihívnék hivatásos rovarirtót,mielőtt nagyobb lesz a baj.Házi módszerek nem igazán hatásosak.

2013. aug. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Chemotox-al befújni az összes ágy minden részét és +1 méternyit körülötte a falat is, amiben valaki alszik reggel munkába indulás előtt! A büdösebb mászó rovar elleni chemotox az igazi! A többi csodaszer egy nagy drekk, semmit sem ér! Minél hamarabb csináld, mert ha bepetézik és elszaporodik csak az irtók segítenek de nem mind, simlisek többnyire és méreg drágák! Ha kell, szolgálhatok profi irtószerrel is. Az ágyban van a kaja az embervér attól kell elvágni ezeket a kis mocskokat. Ja és TAKARÍTANI minden mennyiségben, mert a csótány, hangya poloska a mocskosság egyenes következménye!
2018. febr. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!