Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Csótánnyal szemeztem a panelhá...

Csótánnyal szemeztem a panelházban?

Figyelt kérdés

Panelházban délelőtt 10-kor a szoba közepén szemeztem a csótánnyal :) Mit keresett ott? :)


Létezik valami módszer amivel be tudom gyűjteni ha a szobában van? Valami olyan kéne amibe bemászik kajálni, de nem tud kijönni belőle. Egyébként mire mennek, és hol gyünnek be? A vízvezetékcsövek melletti trehányul kivágott lyukakon át? Ha azokat a helyeket normálisan bedolgozom akkor az már jó? Esetleg a szagelszívón keresztül is tudnak közlekedni? Vagy hol?


Egyébként lehet nekik terráriumot készíteni? Mit eszik?



2013. szept. 3. 15:29
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Poloskát nézted neten? Abból is van többféle. Vagy képet nem tudsz felrakni róla?
2013. szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Poloskára se hasonlít. Holnap megpróbálom lefotózni, ma elfelejtettem. Az a két göb a lábán és a feje mögötti páncélkiemelkedés nagyon jellegzetes. És ez kintről jött, tuti.
2013. szept. 9. 21:24
 23/40 anonim ***** válasza:
ilyesmi? Ennek van gumó a lábán, de ez tuti, hogy nem él panelban. [link]
2013. szept. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

Na, ez az!!! :)

[link]

2013. szept. 9. 21:29
 25/40 A kérdező kommentje:
Igen, az olyan fajta-hasonló mint amit linkeltél, de amit én, az meg tutira az.
2013. szept. 9. 21:31
 26/40 A kérdező kommentje:

Nyugati levéllábú poloska

[link]

2013. szept. 9. 21:41
 27/40 A kérdező kommentje:
2013. szept. 9. 21:55
 28/40 A kérdező kommentje:

Na itt a teljesen korrekt leírás. Szezonjuk van.

[link]

2013. szept. 9. 22:04
 29/40 anonim ***** válasza:
Akkor az sem sokkal jobb. Mert aztán azt végképp nem fogod tudni ki irtani. De legalább meg van. Ezek szerint van valami fenyő szerűség az ablakod környékén? Tegyél fel szúnyoghálót.
2013. szept. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
De ez nem olyan mint a csótány, inkább mint a darázs, vagy a pók. egyszerűen berepül. Szúnyogháló kell neki igen. Van egy fenyőfákkal tele.aszott liget a ház körül, onnan jöhet, de ez a kertesházaknál is ugyanúgy van, sőt ott még jobban lehet.
2013. szept. 10. 10:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!