Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Halott kullancs volt a macskában?

Halott kullancs volt a macskában?

Figyelt kérdés
Múlt héten találtam egy kullancsot a macskámban. Aznap vettem csipeszt, viszont este már nem találtam meg a kullancsot. Tegnap édesanyám mondta, hogy megvan, méretre ugyanakkora volt mint néhány nappal ezelőtt. Amikor kivettem (fejjel együtt) akkor nem élt, ez normális? El tudnak pusztulni az állatban? Attól félek, ha kiszedés közben pusztult el, akkor visszaengedte a fertőzött nyálát!

2013. okt. 8. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Legnagyobb valószínűség szerint kiszedés közben pusztult el.
2013. okt. 8. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben visszaengedhette a nyálát?
2013. okt. 8. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:
előfordulhat, de az állatok egy csomó mindenre immúnisak amire mi nem. Csak mi vagyunk ilyen nyamvadtak
2013. okt. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kicsit már lenyugodtam azért :) Féltem a macskát, már 14 múlt és évek óta nem volt benne kullancs. Tény, ő sose volt beteg, de bezzeg én...! Köszi a válaszokat :)
2013. okt. 9. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!