Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Te büntetnéd ha valaki gerinc...

Te büntetnéd ha valaki gerinc nélküli állatot kínoz? (úgy tudom a törvény ezt nem bünteti)

Figyelt kérdés
2014. márc. 17. 21:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
64%

Mar ertem kedves kerdezo hogy miert veded a gerinctelen allatokat,hiszen fajtarsaid :-D

Mellesleg nem tudom mikor jartal falun,de a disznot leszurjak mielott perzselik,es a csirkenek is elvagjak a torkat es kivereztetik.Tetszik vagy sem,az ember eszik hust,evezredek ota,kiveve az ujhullamos vega/veganokat,akiknek ez szive joga,de attol meg az ember nem erre van kitalalva,hisz feherje kell a fejlodeshez(neked biztos nem jutott eleg,ezert lett olyan paranyi az agyad).

2014. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Te jó ég, ez csak egy mondás!

De idióta vagy. :O

2014. márc. 18. 21:21
 13/27 anonim ***** válasza:
64%
Te jó ég, még a poént sem fogod fel, akkora idióta vagy. És még állatot sem láttál levágni, vagy ha igen, akkor is csak valami mezei suttyó tanyán, mert rohadtul nem az a módi, amit leírtál, de azért osztod itt az észt. Egy nagy gyökér vagy(jujj, az ember nem gyökér, akkor nekem is egy biosz karó, bár én a gerinctelen állat gerinc nélkülinek hívásáért neked is adnék egyet), akinek a csigák és kártevők testi-lelki problémája a legnagyobb gondja. Te is olyan ember vagy, aki pattog itt a gép előtt, de menhelyre mondjuk nem ment el soha, a csigáidat meg abszolút letojom, hiszen az éti finom (és élve főzik), a barna meg a spanyol csupasz meg piszok kártevő, és még a zöldek meg a vegánok is irtják, hiszen állatnak embernek szánt mindennemű zöldet megzabál. Ha ennyire odavagy értük, adj egy címet, és viszek neked tavasz végén vagy három vödörrel, meglátjuk mit kezdesz velük, ha még a tapétádat is bezabálják a szobádból, és anyuci kedvenc fokföldi ibolyáját is eltüntetik egy másik dimenzióba.
2014. márc. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
64%
Igen? Felettébb értelmes megnyilvánulásaid vannak. Engem kilőnél, de a csigákat védenéd nem? Adjunk hálát a kormánynak, hogy habár mégsem élünk jobban, mint négy éve, legalább az ilyen suttyú cigány vandáloknak nem engednek törvényt módosítani, csak itt pattogni gyk-n, ennél nincs jobb dolgod, igaz?
2014. márc. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 jikanv ***** válasza:
65%
A psychopatakat becsuknam
2014. márc. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

A egy betegség te sötét állat.

Annyit jelent, hogy nem tudnak együtt érezni, sajnálni, és nincs soha semmitől lelkiismeret furdalásuk!

Kb az 1-2 % uk bűnöző!

2014. márc. 19. 20:32
 17/27 anonim válasza:
32%
Ha vkivel csattogós lepkét tologatsz azt már legyökerezheted?
2014. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
60%
Azon gondolkozok, hogy hány éves lehetsz, mivel bármilyen választ kapsz a kérdésedre, kiforgatod úgy, hogy Neked legyen igazad. Ezek után pedig csodálkozol, hogy nem tudunk érdemben reflektálni a hozzászólásodra? Ráadásul expresszív evokatív módon nyilvánítasz véleményt, ami ismét csak kiskorúságra vall. Szélesítsd a látóköröd és tanulj meg érvelni.
2014. márc. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:

Szerintem jó az eredeti kérdés, biztos a törvényalkotókban is felmerült ez, amikor a gerincesek védelmében írt törvényt írták.

Valószínű nehéz lenne a bizonyítás, és tényleg sok eset lenne, amit bíróságon kellene intézni.

A lényeg, hogy szándékos, vagy mulasztásos cselekmény történik, ami egy állatnak szenvedést okoz - ezt kellene büntetni.

Én meg vagyok győződve róla, hogy az emberek védelmében hozták a törvényt. Aki elkezdi egy macskával a kínzást (vagy akár egy csigával), akkor átalakul a személyisége, és felsőbb rendűnek érzi magát. A macska után jön egy hajléktalan, után meg bárki az utcáról.


Más: miért mész bele a személyeskedő megjegyzésekbe? Teljesen felesleges, látszik, hogy fiatal vagy.

2014. márc. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Amúgy ha érdekel elmúltam már 40 :D

De ezt a te zseni képességed nyilván nem tudja. :)

Ja igen, még annyit, hogy cégvezető vagyok és ha érdekel több mint 600 ezret keresek! :P

Na most mit lépsz, Csöves?

2014. márc. 23. 14:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!