Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Te büntetnéd ha valaki gerinc...

Te büntetnéd ha valaki gerinc nélküli állatot kínoz? (úgy tudom a törvény ezt nem bünteti)

Figyelt kérdés
2014. márc. 17. 21:26
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
91%

Üdv!


Még mindig az a véleményem, hogy szélesítsd a látóköröd és tanulj meg érvelni, mivel személyeskedéssel és sértegetések sorozatával semmit nem érsz el.


Viszont azt remélem tudod, hogy nem az életkor és a végzettség adja az intelligenciát, éppen ezért írtam azt, hogy kiskorú vagy (mindentől függetlenül).


Miért? Mert spontán erkölcsi ítéletet alkotsz. Ha intelligens ember lennél, akkor érvelnél, figyelembe vennéd a másik ember álláspontját és egy beszélgetés után vagy konszenzusra jutnánk, vagy elfogadnánk azt, hogy nem egyezik a véleményünk.


Ezért én kíváncsi vagyok az általad feltett kérdésben a Te álláspontodra, mert addig nem tudok rá reflektálni.


Szép estét!

2014. márc. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Sajnos az emberi intelligenciát nem tükrözi a diplomák száma, sem a havi kereseted. Azért gondolják legtöbben, hogy kiskorú vagy, mert az IQ-d kb 12 évesének felel meg a hozzászólásaid alapján. Amennyiben nem trafáltam bele, és a kommentjeidet sem azért írod, hogy felhúzz másokat, hanem valóban az intelligenciahányadosod reflektálja, akkor még rosszabb a helyzet. Mert egy agyi nulla vagy, akármennyit keresel is, 20 emberből 19 okosabb nálad, én elsüllyednék szégyenemben. Azt sem hiszem el, hogy cégvezető vagy, mert ilyen hülye főnökkel egy cég sem lehet életképes a XXI. században, vagy ha mégis, akkor szerintem csak egy báb vagy... Tudod, az igazán nagykutyák a háttérből szeretnek irányítani, ehhez azonban kell egy gyökér, akit rángatni lehet, mint egy marionette bábut. Nos, én főnökként téged csakis ilyennek tudlak elképzelni, még a saját kérdésedhez sem bírsz szubjektív véleményt nyilvánítani, és mindenkin bunkózol. Szerintem azt sem tudod, mit kérdeztél, annyira gyökér vagy.
2014. márc. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Nem számít a havi keresetem, de ha jönne egy háború, majd vége lenne 2-3 év múlva én lennék a vezetők között és te az utcán. :)

De tényleg nem számít...

2014. márc. 23. 22:05
 24/27 anonim válasza:
Látom rátapintottál a hozzászólások lényegére. Szövegértés 1-es ;)
2014. márc. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Kb. az utolsó 10et nem is olvastam teljesen el. :D

Bocs ha leszartalak...

2014. márc. 23. 22:56
 26/27 anonim ***** válasza:
Meg a patkányírttótól is szenvednek az állatok. Egyébként meg a gyerekek 80%_a kínöt hozatalát az óvodában. Szükséguk van rá, mert kezdetben meg nehéz feldolgozniuk, hogy mások is éreznek fájdalmat.
2014. márc. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Bocsánat, android.Meg óvodában is kínoznak rovarokat.
2014. márc. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!