Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mi repült be hozzám?

Mi repült be hozzám?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=S_AcawsRtuo

Ehez hasonló repült be a szobámba de jóval nagyobb példány. Kemotoxot befújtam és mozdulatlan volt majd rá raktam egy befőttes üveget de ahogy rá raktam magához tért és most az alatt zümmög elég hangosan valami más rovar maradványa van a rágójánál meg mellet is(talán egy méh). Annyit hozzá teszek "virágpor zsák" nincs a lábán és valamivel világosabb leginkább egy lódarázshoz hasonlítanám de annál is nagyobb és sötétebb színű.



#berepült?
2014. máj. 18. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ez, de elég randa jószág, színét nem látom jól. Szerintem tegyél egy kartonlapot az üveg alá és ereszd ki az ablakon, szerintem ez valamilyen csípős rovar lehet.
2014. máj. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam nem tudom alá rakni mert kirepült mi közbe megemeltem a üveget. Most újra befújtam kemotoxot de ez csak kábítja mert hozzá nyúltam "életre kelt" ismét. Arcába toltam a kemotoxot de nagyon pipa miatta és nem segít az se. Kerestem a neten kinézete alapján: japán óriás lódarázs királynője de az, hogy került ide?!
2014. máj. 18. 14:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Úristen, te egy királynőt chemotoxozol? :-)))) Fújd be hajlakkal, én azzal szoktam a kirepülni nem szándékozó darazsakat, összeragadnak és utána kidobom őket az ablakon.
2014. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már sokféle olyan állat és rovar van nálunk is, ami eddig nem volt. Ha valóban az, akkor vigyázz vele, mert veszélyes, csapd agyon az üveggel.
2014. máj. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ki nyitottam az ablakot majd kiment szóval már elmúlt veszély!
2014. máj. 18. 15:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg kellett volna ölni, még megcsíp dühében valakit.
2014. máj. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csodás.
2014. máj. 18. 15:04
 8/8 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
Valószínűbb, hogy valamilyen tőrösdarázsféle volt.
2014. máj. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!