Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Illik hozzám a Border Collie?

Illik hozzám a Border Collie?

Figyelt kérdés

13/L

Vidéken élek kertes házban és a közelünkben vannak tavak ahová persze ki tudnánk sétálni.Hobbi célra szeretném és agilityznék vele.Amúgy volt már kutyám.S tudnék vele sokat foglalkozni és kutyasuliba is járnánk.



2014. máj. 4. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nemsoká középiskola,sokat kell tanulni,jönnek a barátok,barátnők,jaj most nem lesz idő a kutyára.


Ha a szüleid is akarják,akkor talán.Ha csakis te foglalkoznál vele a szüleid nem segítenek,akkor semmiképp.


Illetve,ha a szüleid kiadnak 100-120 ezret egy fajtatiszta kölyök borderre,mert azt kétlem,hogy neked ennyi pénzed van.

Olcsó kutyát pedig nem éri meg venni,mert se eleje se vége nem lesz az orvosi számláknak.

2014. máj. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
5 év múlva érettségizel ( jobb esetben) utána is fogsz törődni vele? Vagy majd csak a szüleid nyakára marad te meg elhúzol a főiskolára?
2014. máj. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó. De gondolkodj hosszú távon! Mi lesz a kutyával, ha te bekerülsz a középiskolába? És utána? Az egyetemre valószínűleg nem viheted magaddal (már ha vannak ilyen terveid). Ha veszel egy kutyád, hozzá kell igazítanod az életedet. Ha ezt nem bánod, beszéld meg a szüleiddel, és legyen kutyád, de ne feledd, hogy 10-15 évre vállalsz felelősséget.
2014. máj. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én világ életemben akartam kutyát, de nincs. 18 vagyok, de tudok várni. Majd ha lesz rá időm, hogy eleget tudjak foglalkozni vele és lesz keresetem, amiből el tudom tartani. Addig nem érdemes, a kutyának és nekem se lenne jó. A legtöbben szeretnének kutyát tizenévesként, de azt végig is kellene gondolni..... Szerintem ne siesd el! :)
2014. máj. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!