Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Van olyan hulye akinek a...

Klaudia^^. kérdése:

Van olyan hulye akinek a kedvenc allata a legy?

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 14:04
 1/10 anonim válasza:
100%
Tudnak aranyosak lenni amikor zummogcselnek, meg a kezedre szallnak es tapogatjak a borod a kis szajszervukkel ^^
2014. jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van olyan hulye, akinek a patkany a kedvenc allata?
2014. jún. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A patkány az tök cuki... A légy csak vicces, meg néha idegesítő.
2014. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Biztos.. :DD

De még mindig jobb,mint a kullancs. :S

2014. jún. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem ér el magasat az állatnépszerűségi listán. Vannak rovarrajongók, de a lény semmilyen szempontból nem mutatós. De szerintem egy-két ilyen ember kell hogy legyen, nagy számok törvénye alapján.


A patkány nem értem, hogy jön ide. Pont olyan édes, mint a többi hobbi-rágcsáló, lenyűgöző a memóriája, a problémamegoldó készsége is jó, fejlett a szociális és érzelmi intelligenciára (egyik kísérletben megállapították, hogy képesek önfeláldozásra, empátiára -nem rokon- fajtársakkal szemben is). Szóval a patkányrajongókat meg tudom érteni.


A légyrajongást nem :D

2014. jún. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*légy
2014. jún. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Egy betegség miatt kicsit börtönben élek, volt állatkám: hörcsög, hal, vagy ilyesmi, de volt hogy egy légynek is nevet adtam mert valahogy jó volt, hogy volt ott valaki. Dömötörnek hívtam, mert személyisége volt :)
2014. jún. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nemrégiben láttam egy bűnügyi műsort amibe volt egy hapsi aki légylárvák által számolta ki h a holttest hány napos és az mondta benne hogy a legyek a legfantasztikusabbak és h azért ez a munkája mert mennyire imádja őket...a lárvájukra meg aztmondta h olyan szépek mint a naplemente.
2014. jún. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A békáknak kedvenc állatuk volt a légy.


Vettem valamiféle petét dobozokban amiből kikeltek a legyek és etetni kellett őket mézes trutymóval.

Néha ki kellett nyitnom a dobozokat a terráriumon belül a békáknak hogy tudjanak enni. Erre mindig kiszabadult legalább 3-4 légy és a monitoromon lógtak. Halhálóval fogdostam le őket onnan. Hát utálom a legyeket, de nagyon.

2014. jún. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
És akinek a pulyka?
2016. dec. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!