Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit játszol a kutyáddal? Mi a...

Mit játszol a kutyáddal? Mi a kedvenc játéka?

Figyelt kérdés
Kutyafajtát is írjatok légyszíves :)

2014. máj. 14. 20:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Bichon Havanese: van egy vele egy nagyságú plüss zsiráfja és azt szoktam, hogy előtte húzom, ő fut utána, és a végén úgy engedem el, hogy azt higgye, hogy ő kapta el. A nyakát szokta általában támadni. Jól el lehet például így játszani. Bár nem tudom neked milyen fajtájú van.
2014. máj. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 10 hetes yorkie-m Van. Az előbb fogócskáztunk, aztán kötélhúzó verseny volt, az egyik vége az ő szájába, a másik az enyémbe. :D természetesen ő nyert, mert manipulált a gyönyörű szemeivel. :)

Most végre lefeküdt aludni, ki tud ám fárasztani rendesen. :D

Imádom! <3

2014. máj. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Tacsi keverékem van és agilityzni szoktam vele sokszor, vagy kötélhúzosdit játszunk, am imád mindent ami csipog azok a kedvencei :)
2014. máj. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Labdázás/apport, keresés. Rottweiler.
2014. máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
csivava: apport, keresés az apróbb plüss állatokat szereti amik adnak ki valami hangot.
2014. máj. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tacskó, labda és frizbi (alacsonyan dobva, hogy ugrás nélkül el tudja kapni a levegőben). Szerintem egész nap képes lenne a labda után rohangálni.:)
2014. máj. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Frizbi laposan dobva, mert ugy tudja elkapni jobban. Masik kedvence hogy leul, var, en a szajaba dobok messzebbrol egy kis plussmacskat, utana o boldogan teper vele hozzam. Egesz nap el tudna ezekkel szorakozni. Staffibull.
2014. máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Labrador: kötélhúzás, fogócska (ő viszi az egyik játékát én meg futok utána), kedvenc játéka egy majdnem szétjött labda

Beagle: fogócska, kedvenc játéka a madzag

2014. máj. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik corsom kedvenc játéka egy régi, agyonnyúzott, kiharapott, rongyos bőrlabda...kint az udvaron nem nagyon megy sehová nélküle :D Azt dobáljuk vagy húzzuk együtt vagy csak harapdálja. Van neki autó gumi felkötve a fára azt szokta húzni, arra is nagyon rápörög. A gumi belsejébe szoktam belerakni a rongyos labdát és ők kiszedik, az is jó kis erősítő játék. A másik corsomnak mindegy mi az csak ugrálhasson érte. Rongyokat, kötelet szoktam feldobni a fára és azt kell leszednie. Kötelet húzunk hárman aztán ha kifárad a kezem akkor elengedem és ők szenvednek tovább vele. A labdákat szoktam fölfelé dobálni és akkor közösen ugrálnak érte. Játszunk keresős játékot és akkor nagy a hajtás mert mindketten elsők akarnak lenni a megtalálásban . A kis pit mix-el pecázni szoktam azt élvezi leginkább, de ha csak simán ugrál vagy kötelet az is megteszi. Szoktam régi farmerból nagy csomókat csinálni és addig rágják, húzgálják amíg ki nem oldják, aztán megint meg kell kötni :D Szoktunk úgy labdázni a két naggyal, hogy két kerti székre ráfektetek egy seprűnyelet vagy botot és akkor odafelé kúszás vissza ugrás vagy fordítva, vagy oda-vissza ugyanaz így egy kis tanulást is becsempészek a játékba. Vagy mielőtt indulhatnak különböző parancsokat kell teljesíteniük. A szomszéd macska is beszáll a játékba, ő meg reggelente mikor kiengedem őket már vár az ajtó előtt és megvan a reggeli "kocogás"....szerintem adrenalin függő a macs :D
2014. máj. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Nádszálkisasszony ***** válasza:
100%
Drószűrú magyar vizsla keverékem van. Apportírozmi szeret és azt ha jól megfuttatom. Teljesen be tud gyorsulni. :) Szeretünk még bújocskázni (elbújok a kertben és megkeres) meg keresős játékokat is játszani. Amikor bent van birkózunk és trükküket tanulunk :)
2014. máj. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!