Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata konyhai, fekete csótány irtásával kapcsolatban a géles megoldás esetében?

Figyelt kérdés
Házunkban megjelent néhány fekete, konyhai csótány. Nagyon meglepődtem, mert nincs nálunk kosz, de állítólag nem ettől függ, tiszta lakásban is megjelennek. Irtására a Bábolna Bio ragadós csótány csapdával próbálkoztunk. Ez a csapda, mint kiderült, elsősorban a német (panel) csótányra lett kifejlesztve. A konyhai csak akkor megy bele, ha éppen az útjába lett téve a csapda. Ezt sajnos tapasztaltuk. Nagy példánnyal egy ideje nem találkoztunk, de kicsi elég sűrűn előfordul, és csak néha megy bele a csapdába. Érdeklődnék, hogy a géles (azt hiszem Magnum gélt használnak) megoldás hatásos a konyhai, fekete csótányra is, vagy csak a német, panel csótányra? Van valakinek tapasztalata a konyhai csótány irtásával kapcsolatban a gél esetében? Kicsi babánk van, másfél éves, ezért nem szeretném a permetezéses magoldást. Állítólag csak hidegvérűekre veszélyes a permetezés, de nem hiszem, hogy egy kicsi gyermeknek jót tenne.

#családi ház #Konyhai csótány
2014. szept. 22. 15:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. okt. 30. 12:52
 12/12 A kérdező kommentje:
Kérdezném, hogy a borax+kenyér megoldást hogyan kell kivitelezni? Borax-ot fel kell főzni, és ha kihűlt kenyér bele, és tálkákba kitenni, mintha régen ezt olvastam volna, de most nem találom sehol. Tud nekem segíteni valaki? Miért kell felfőzni a boraxot? Köszönöm a válaszokat!
2015. nov. 18. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!