Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Valami rágcsáló, valószínűleg...

Valami rágcsáló, valószínűleg egér, beköltözött az autómba. Megrágta az ott levő papírt, csokoládét. Mit csináljak? Hogy tudom kiirtani?

Figyelt kérdés
egér ,egérirtás autóban,

#egér #egérirtás #autónbelől.
2014. okt. 26. 22:02
 1/5 anonim válasza:
100%
Hm, csak egy ötlet, mert még nem csináltam ilyet, de mi lenne, ha kifüstölnéd? Szerintem működne
2014. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szívesen kölcsönzök neked egy macskát.
2014. okt. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erre is az egérragacs: Biotoll.
2014. okt. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen kellemetlen, sőt akár veszélyes is tud lenni, sürgősen meg kell szabadulni a rágcsálótól, mielőtt nem csinál komolyabb károkat (kárpit, vezetékek rágása).

Egérfogó...

Az sem kizárt, hogy már nincs a kocsiban, de amíg erről nem győződtél meg 100%-ban kellemetlen gondolatokat tud ébreszteni egy ilyen betolakodó.

2014. okt. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fog elmenni. Melegben, biztonságban van, zárt helyen. Van kajája, lehullott morzsák, vezetékszigetelés, satöbbi. Sürgősen tegyél valamit, mert komoly károkat fog okozni. Egy megrágott 200-as vezeték köteg pl. Egyszerű egérfogó a padlóra valami finomsággal, a tepertő a legjobb, mert illata van. Ez a legolcsóbb megoldás.
2014. nov. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!