Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » ! SOS! Valami gáz van, mit...

! SOS! Valami gáz van, mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tegnap láttam a gépasztal mögött átsuhanni egy fekete állatot, én patkányra gondoltam, de nem vagyok biztos benne. Anyámnak nem merem elmondani.

Ez az "átsuhanó" állat folyton matat a gépasztal melletti szekrényben, ahol mindenféle holmi van (ruha nincs) de semmi értékes. Csörög csattog, kaparászik, és ez rohadtul idegesitő de félek tőle, nem tudok mit csinálni.

Ha ez egy patkány akkor van esély rá hogy éjjel felmászik az ágyamra és megharap?

Mit csináljak hogy eltűnjön?



2014. júl. 24. 23:40
 1/5 A kérdező kommentje:

Esetleg ha van valami mód a megszelídítésre anélkül hogy megharapna, azt is szivesen olvasnám.

Előre is köszönöm minden leendő válaszolónak

2014. júl. 25. 00:28
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy kisebb mérető csapdával elkaphatnád szerintem. Természetesen nem arra az egércsapóra gondoltam, hanem rendes ketrec szerűre. Vagy a neten is biztos van az a "régimódi" kosaras megoldás.


Szerintem inkább egér lesz, a patkányok jóval nagyobbak, azt csak előbb észrevennétek. De szerinte egyik se menne fel az ágyadra, csak azért hogy megcsócsáljon.


Mindenesetre finom falatokkal szerintem hamar elkaphatod, de mindenképpen nézd meg a gépasztal mögötti részt, nehogy aztán elkapd a nőstényt és kiderüljön hogy a kicsinyei meg ottmaradtak.


Ha nem akarod egyedül, akkor hívj szakembert, de szerintem egy egérért/egér családért nem érdemes annyi pénzt kidobni.

2014. júl. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazándiból arra gondoltam hogy nem kéne megölni. Kitettem egy darab pucolt diót kiváncsi vagyok hogy kijön-e e érte ha nem vagyok a szobában, ha eltünik a dió akkor akkor is ki fog jönni ha lesben állok, és akkor ráb*szok egy vördöt és szia egérke. Nem tudom mennyire fog összejönni de most az egész család pánikol
2014. júl. 25. 13:29
 4/5 anonim válasza:
Ne aggódj, nem fog megtámadni! Én pont most fogtam egy kis patkányt, remélem szépen előkerül a többi is és kilakoltathatom őket. A vödrös megoldás jó ötlet!
2014. aug. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönök minden választ de ez már megoldva. ;)

Éjszaka együtt sétált el velem a wc-ig, kintt megvárt majd vissza.

Kinyitottam a bejárati ajtót, kitettem egy sajtot, kibattyogott, becauktam, pápá :D

Érdekes, eléggé meg voltam lepődve a merészségén.

Mellesleg egy kis szürke mezei egér volt.

Azóta a családtagjait ragasztóval eltüntettük és minden ujra a régi

2014. aug. 15. 23:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!