Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Meddig el egy budos bogar?...

Meddig el egy budos bogar? Mivel lehet kiirtani?

Figyelt kérdés
Bejott az ablakon egy budos bogar, repult egy darabig, aztan eltunt. Halljuk, hogy zummog de nem tudjuk hol van. Hogy lehet kiirtani?
2015. márc. 24. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
4-5 évig is élhet.ne várd meg,míg végelgyengülésben elhalálozik
2015. márc. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De nem talaljuk *0*

Es ha elojon akkor, hogy "oljuk meg" ?

2015. márc. 24. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

én felporszívozon őket:DD

ősszel volt nálunk invázió,reggel ágyazok...és hoppáré,egy büdösdög volt az ágyamban.mindjárt sírok,most megint eszembe jutott.KÖSSSZ!!

:DD

amúgy fényre mennek,kapcsolj fel egy asztalilámpát.csak előjön ,hogy megnézzze közelebbről

2015. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:DD az jo otlet. Na de ha repul akkor mit csinaljak? Ugy nem merem leutni. Szerintem nalunk most van invazio mert ezen a heten mar harmadszorra talalunk. Repul a szobaban. Tehat most mar hetfo ota minden nap :// nagyon idegesito. Azota 2-t sikerult elkapni. Most megint elojott 1. Valahol a szobaban van de rogton ki is rohantam onnan. :D
2015. márc. 25. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!