Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Folyami rák tartható kertitóba...

Folyami rák tartható kertitóba, ahol díszhalak vannak?

Figyelt kérdés
Elsősorban azt szeretném tudni hogy bánthatja a halakat?Főleg dísz koiok vannak benne, amik nagyobbak a folyami ráknál amit most fogtam.Ekkora jelenleg: [link]

2015. aug. 15. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Védett, vidd vissza oda, ahol találtad!
2015. aug. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem ez jelzőráknak tűnik, invazív,kártékony faj ha jelzőrák akkor inkább tartsd meg!


persze nem merem egyáltalán biztosra mondani hogy ez jelző!!!


ha folyami mégis akkor engedd el, védett

vegyél helyette vörösrákot, az is áttelel+szép is

2015. aug. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkét választ, laikusan gondoltam hogy folyami rák mert ezt ismerem és egy folyó sekélyebb részében találtam, ezért gondoltam hogy esetleg az. Most így utánaolvasva szerintem is jelzőrák lesz.Természetes közegbe fog kerülni ígyis úgy is.
2015. aug. 15. 21:11
 4/5 A kérdező kommentje:
Sőt, ez a rákfajta egy betegséget hordoz a többire nézve, ezért nem is szabadna visszaengedni mert pusztítja a magyar folyami rák állományt
2015. aug. 15. 21:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fogja bántani a nagy halakat, csak kicsiket, max 4 centis halakat kajál.
2015. aug. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!