Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Egy héten belül 4 ugyanolyan...

Egy héten belül 4 ugyanolyan típusú pók volt a szobámba. Mi lehet az oka, ha eddig egy sem volt? Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
2 éve lakok itt,és eddig egy pici pókocska volt csak a szobámba,most viszont egy héten belül 4 FEKETE,VASTAG LÁBÚ,TESTES, 2/2,5 CENTIS pók is volt. Ráadásul az egyik a ruhásszekrényemben.Hetente takarítok,rend mániás vagyok,szúnyoghálóm is van,ezért egyáltalán nem értem,hogy kerültek ide.Pláne ennyi,és egyformák.Mi lehet ennek az oka?És mit tehetek ellene? Mindennek a tetejébe pókfóbiám van,úgyhogy a "hasznos állat" és "örülj neki" válaszok kíméljenek.

2015. aug. 18. 00:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

úristen 3-as! nálunk is egy csomó iylen van...hatalmas, félelmetes undorító dögök :( hogyan lehet tőlük megszabadulni?

mindent próbáltam, de csak látom őket a szobámban...(kertes házban lakok)

2016. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!