Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Most vettem életemben először...

Most vettem életemben először napos egeret a pókomnak. Vasárnapig kibírják élve az egerek? Csak akkorra jutok haza.

Figyelt kérdés

Kis dobozkába tettem őket apróra összetépett papírkéztörlő "fészekbe". Jelenleg 34 C.fokos helyen vannak. Próbáltam megetetni őket laktózmentes felvizezett tejjel fecskendőből, de alig cuppogtak egy kicsit.. mintha nem is tudnák kinyitni a szájukat..


/azért ide írtam és nem a kisemlősökhöz, mert itt nagyobb eséllyel találok olyat, aki ilyen anyátlan egerekkel szokott ""foglalkozni""./


2016. febr. 19. 17:08
 1/3 Platypus ***** válasza:

Simán elpusztulnak. Általában már a boltban is hagyják őket vergődni pár órát az anyjuk nélkül, az alatt is simán kihűlnek és kiszáradnak. Napi 6-8 alkalommal kell etetni őket, a laktózmentes tej nem alkalmas. A rossz kajától hamar hasmenést kapnak, ami egyenes út a kiszáradáshoz. Plusz masszírozni kell a hasukat nedves ecsettel minden etetés után, különben nem tudnak üríteni.


Egyébként a pókodnak árt a gerinces kaja. Túl sok kalcium van benne, amitől vedlési gondjai lesznek. Szóval kétszeresen is rossz ötlet volt megvenned a szerencsétlen egereket.

2016. febr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem fogják kibírni.
2016. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Uhh,köszi a válaszokat! :/ ..pedig a boltban mondtam, hogy mire kell... akkor majd a macskáké lesz...
2016. febr. 19. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!